Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

Klausimus dėl pirmojo raundo kėlęs D.Dirkstys pasiruošęs daryti išvadas ir tobulėti: „Jausmas keistas, bet aš esu karys“ + lankytojų apklausa (6)

2023.11.11 10:56
Mindaugas Narauskas ir Dominykas Dirkstys | „Stop“ kadras

Mindaugas Narauskas ir Dominykas Dirkstys | „Stop“ kadras

  Penktadienį Kauno sporto Halėje vyko UTMA organizacijos turnyras, kuriame įspūdingą pergalę šventė Mindaugas Narauskas, trečiame raunde pasiuntęs ūgio, ištiestų rankų ir svorio pranašumą turėjusį Dominyką Dirkstį į nokdauną bei laimėjęs teisėjų sprendimu.

Po kovos socialiniuose tinkluose D.Dirkstys pakartojo tai, ką sakė ir ringe – jis jau kitą dieną keliaus į salę ir dirbs dar daugiau, kad būtų stipresnis.

„Liūdna, bet jeigu tai Dievo planas – gerbiu jį. Grįšiu stipresnis, įdėsiu daug darbo“, – sakė D.Dirkstys. „Seniai nebuvau pralaimėjęs, daug metų iškovojau tik pergales. Jausmas keistas, bet aš esu karys. Priimu tai, padarau išvadas ir tobulėju. Nėra laiko liūdėti ir graužtis dėl to, kas nutiko. Tiesiog tai priimi, supranti, kad tai yra pamoka, o kitą dieną dirbi toliau.

Pirmajame raunde teisėjai matė M.Narausko pranašumą, antrajame – D.Dirksčio, o trečiajame – užtikrintas M.Narausko pranašumas.

Jeigu dėl trečiojo raundo ginčų nekyla, tačiau ypatingai pirmasis raundas sukėlė diskusijas. Palaikantys D.Dirkstį teigia, kad teisėjai suklydo, tačiau kita pusė taip pat turi svarių argumentų, kodėl tą raundą geresnis buvo M.Narauskas.

Pats D.Dirkstys socialiniuose tinkluose kvietė sirgalius paskaičiuoti taškus ir įvertinti, kas buvo geresnis pirmajame raunde.

„Susilaukiau daug žinučių, kad pirmas ir antras raundai buvo mano, o trečiasis – Mindaugo. Kažkodėl teisėjai pirmą raundą atidavė Mindaugui. Kas galit, peržiūrėkite kovą, paskaičiuokite pirmojo raundo taškus – kas pataikė daugiau smūgių, kas jų daugiau atliko. Pažiūrėsime, kaip yra iš tikrųjų“, – sakė D.Dirkstys.

D.Dirkstys taip pat atskleidė, kad dalį uždarbio už šią kovą skirs vaikams, kenčiantiems nuo Rusijos pradėto karo Ukrainoje.

„Liūdna matyti pasaulyje karus ir dar liūdniau juose matyti vaikus. Dalį pinigų paaukosiu į karų zonas vaikams“, – sakė D.Dirkstys.

Lankytojų nuomonė: kas laimėjo pirmąjį raundą?
  • M.Narauskas (2629 balsai)
  • D.Dirkstys (779 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų