Kings
0
Spurs
0

„Barcelona“ 92-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Real Sociedad“ futbolininkus VIDEO (1)

2023.11.04 23:58
Ronaldas Araujo  | Scanpix nuotr.

Ronaldas Araujo | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Real Sociedad“ futbolininkus.

Anderis Barrenetxea 1-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį.

Mikelis Merino 3-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Vienam prieš vartininką atsidūrusiam Takefusa Kubo 16-ąją minutę nepavyko nukreipti kamuolio į vartų tinklą.

Martinas Zubimendi 33-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau M.A.Ter Stegenas dar kartą apgynė saugomus vartus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Braisas Mendezas 54-ąją minutę atliko smūgį, tačiau M.A.Ter Stegenas atrėmė kamuolį.

Mikelis Oyarzabalis 66-ąją minutę krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas po VAR nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

A.Barrenetxea 71-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau vartininkas ir vėl meistriškai atrėmė kamuolį.

Raphinha 75-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo virš skersinio.

Ilkay‘us Gundoganas 85-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Ronaldas Araujo 92-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Barcelonai“ dramatišką pergalę 1:0.

Pen 02-23 Real Sociedad 22 : 00 Villarreal
Šeš 02-24 Granada 15 : 00 Valencia
Šeš 02-24 Barcelona 17 : 15 Getafe
Šeš 02-24 Alaves 19 : 30 Mallorca
Šeš 02-24 Almeria 22 : 00 Atletico Madrid