Dviračių lenktynės | lapresse/Scanpix nuotr.

Norvegijoje vykstančių daugiadienių „Tour of Norway“ dviračių lenktynių ketvirtajame etape skirtingai sekėsi Lietuvos atstovams.

Trečiąjį etapą laimėjęs „Orica-GreenEdge“ ekipos narys Aidis Kruopis finišavo su autsaiderių grupe ir užėmė tik 109-ą vietą. Bendroje rikiuotėje A.Kruopis iš 4-os pozicijos smuktelėjo net į 96-ą.

Tuo tarpu „La Pomme Marseille“ komandos narys Evaldas Šiškevičius etape užėmė 17-ą vietą, o bendroje rikiuotėje yra 11-as.

Ketvirto etapo nugalėtoju tapo ir lyderio poziciją bendroje įskaitoje pelnė norvegas Edvaldas Boassonas Hagenas, kuris 195 km distanciją įveikė per 4 valandas 47 minutes 46 sekundes.