-

Lenkijoje žaidė tik T.Milašius, M.Vorobjovas Turkijoje liko ant suolo kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2023.10.28 00:56
Titas Milašius | Organizatorių nuotr.

Stipriausioje Turkijos lygoje saugas Modestas Vorobjovas liko ant „Istanbulspor“ klubo suolo, o lietuvio ekipa išvykoje 1:3 pralaimėjo „Kasimpasa“ klubui.

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje gynėjas Artemijus Tutyškinas liko ant Lodzės LKS klubo suolo, o jo ekipa namuose net 0:5 nusileido Zabžo „Gornik“ klubui.

Pirmoje Lenkijos lygoje Titas Milašius žaidė pirmąjį kėlinį, o jo atstovaujamas „Podbeskidzie“ klubas namuose 2:1 nugalėjo Krokuvos „Wisla“ klubo žaidėjus. 39 minutę lietuvis dar buvo įspėtas geltona kortele.

Antroje Nyderlandų lygoje Tomas Kalinauskas nuo suolo stebėjo, kaip jo atstovaujamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 1:5 pralaimėjo „Dordrecht“ klubui.

Po dvejų pralaimėjimų iš eilės į pergalių kelią sugrįžo Splito „Hajduk“ klubas, kuris Kroatijos lygoje 1:0 palaužė „Slaven Belupo“ klubą. Nugalėtojų gretose Rokas Pukštas žaidė visas rungtynes, o po šios pergalės Mindaugo Nikoličiaus sukomplektuotas „Hajduk“ su 24 taškais bent jau laikinai sugrįžo į pirmąją vietą.

Indijos Super lygoje sporto direktoriaus Karolio Skinkio surinkta Keralos „Blasters“ ekipa namuose 2:1 nugalėjo „Odisha“ ekipos žaidėjus.