-
08-03, 22:00
-
-

„Fulham“ nugalėjęs „Tottenham“ sugrįžo į „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnę VIDEO

2023.10.23 23:57

Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Fulham“ futbolininkus ir sugrįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Joao Palhinha 12-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Richarlisonas 30-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Heungas Min Sonas 36-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Dejano Kulusevskio 40-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

Jamesas Maddisonas 54-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Antonee Robinsonas 60-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Raulis Jimenezas 84-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Guglielmo Vicario.

„Tottenham“ po 9 sužaistų rungtynių turi surinkęs 23 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Fulham“ su 11 taškų žengia tryliktas.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa