Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

FutbolasLT_03E07: Atsigavusi rinktinė, Pijus on fire ir čempioniškas šampanas

2023.10.18 21:52
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

Šviežiausioje „FutbolasLT“ sezono tinklalaidėje trečiadienį į žiūrovus kreipėsi ne tik Evaldas Gelumbauskas, bet ir aukščiausias bei didžiausią svorį turintis Lietuvos futbolo ekspertų duetas – Dalius Matvejevas ir Karolis Tretjakas. Išsiaiškinę ūgio ir svorio reikalus bei pasidalinę pozityviais savaitės įspūdžiais, aukštieji Fotelių Ekspertai apžvelgė Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės savaitę, kurioje taip pat netrūko pozityvių akcentų. Pergalė Bulgarijoje užbaigė daugiau nei dvejus metus trukusią oficialių laimėjimų sausrą, o lygiosios su vengrais parodė, kad lietuviai gali kautis ne tik su nemotyvuotais ir pabyrėjusiais bulgarais, bet ir su grupės lyderiais, siekiančiais užsitikrinti vietą 2024 m. Europos futbolo čempionate.

Aptarę rinktinės žaidimo niuansus, išskyrę pliusus ir, nepabijokim to žodžio – minusus, „FutbolasLT“ kūrėjai nepasikuklino ir telefonu susisiekė su rinktinėje ryškiausiomis spalvomis sužibusiu „Panevėžio“ gynėju Pijum Širviu. Pokalbyje buvo aptartas ne tik rinktinės etapas, bet ir įvairūs karjeros vingiai, artėjantis čempionų titulas bei ateities planai. Kaip paaiškėjo, Pijaus planuose yra ne tik legionieriaus karjera, bet ir dalyvavimas finaliniame UEFA Euro čempo etape su Lietuvos rinktine. O kodėl gi ne?

Aptarę Lietuvos vyrų ir jaunimo rinktines „FutbolasLT“ nėrė į A lygos reikalus ir sudėliojo skaičius ant 33-čiojo turo rezultatų. Dėmesio teko ir vidinę krizę išgyvenančiam „Žalgiriui“, ir čempionų šampano lietui besirengiančiam „Panevėžiui“, ir kitoms A lygos komandoms.

Tradicinėje Lietuvos studentų futbolo lygos rubrikoje Evaldas Gelumbauskas Aurimo Budraičio balsu perskaitė 3-iojo turo apžvalgą, o „Futbolo trupinių“ rubrikoje buvo aptartos permainos „Žalgiris B“ komandos trenerių korpuse, neišvengiamas „TransInvest“ ekipos triumfas Pirmoje lygoje ir tam tikros Antros lygos aktualijos.

Galiausiai išsamiai atsakę į žiūrovų klausimus „FutbolasLT“ kūrėjai padėkojo už dėmesį ir atsisveikino iki kitos savaitės!

https://www.sportas.lt/Admin/Load/Dictionary/Dashboard/

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų