08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

Du A.Moratos įvarčiai ir A.Griezmanno smūgis per save atnešė „Atletico“ pergalę Čempionų lygoje VIDEO

2023.10.04 21:47
Koke ir Antoine'as Griezmannas | Scanpix nuotr.

Čempionų lygos antrajame ture nesėkmingą seriją nutraukė Madrido „Atletico“ futbolininkai.

Trečiadienį namuose žaidę „Atletico“ atstovai dukart atsiliko, bet galiausiai 3:2 palaužė „Feyenoord“ ekipą.

Jau septintąją rungtynių minutę svečiai įsiveržė į priekį. Po rikošeto kamuolys į vartus skriejo nuo „Atletico“ gynėjo Mario Hermoso.

12-ąją minutę savo progą gavo Alvaro Morata. Varžovų gynėjui nesugebėjus išmušti kamuolio, jis baudos aikštelėje smūgiu vienu prisilietimu išlygino rungtynių rezultatą.

Dar kartą priekyje „Feyenoord“ atsidūrė 34-ąją minutę. Po baudos smūgio perdavimą gavęs Davidas Hancko pirmuoju bandymu nesugebėjo įveikti „Atletico“ vartininko Jano Oblako, bet jis pats atšokusį kamuolį netrukus siuntė į vartus.

Jau pačioje kėlinio pabaigoje, trečiąją pridėto laiko minutę, „Atletico“ kėlė kampinį, kurio metu kilo sumaištis prie olandų vartų. Galiausiai kamuolys atsidūrė pas Antoine‘ą Griezmanną, kuris smūgiu per save nepaliko vilčių varžovų gynybai.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Atletico“ įsiveržį į priekį. Nahuelis Molina skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kurioje kamuolį vienu prisilietimu į vartus pasiuntė A. Morata.

Auksinę progą rungtynėse sugrąžinti lygybę „Feyenoord“ turėjo greitos atakos metu, bet 73-ąją minutę vienas prieš vartininką pabėgęs Yankuba Mintehas jo įveikti nesugebėjo.

Jau per pridėtą laiką savo meistriškumą turėjo demonstruoti J. Oblakas, bet „Atletico“ vartininkas išsaugojo savo komandos pergalę.