-
08-03, 22:00
-
-

Dviejų įvarčių deficitą panaikinę „Bayern“ išsigelbėjo rungtynėse su „RB Leipzig“ VIDEO

2023.09.30 21:53
Leroy'us Sane | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį įvyko intriguojanti akistata tarp dviejų į titulą pretenduojančių komandų - „RB Leipzig“ ir Miuncheno „Bayern“.

Namuose žaidę ir puikiai rungtynes pradėję „RB Leipzig“ atstovai nesugebėjo išlaikyti dviejų įvarčių pranašumo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Rungtynių pradžia nieko gero „Bayern“ komandai nežadėjo. Jau 26-ąją rungtynių minutę ji turėjo dviejų įvarčių deficitą.

20-ąją rungtynių minutę pasižymėjo gynėjo atsikratęs ir vienas prieš vartininką pabėgęs Loisas Openda, o po šešių minučių po kampinio metu sekusio nesėkmingo „Bayern“ vartininko bandymo pagauti kamuolį, kamuolį į vartus siuntė Castello Lukeba.

„Bayern“ viltis antrajame kėlinyje atgaivino į „RB Leipzig“ vartus skirtas 11 metrų baudinys, skirtas po VAR peržiūros už varžovų kamuolio blokavimą ranka. Kaip jau įprasta, realizuoti šios situacijos ėmėsi Harry Kane‘as: nors vartininkas atspėjo jo mušamo smūgio kampą, atremti jo jam nepavyko ir Miuncheno atstovai iki varžovų priartėjo vienu įvarčiu.

Rezultatą „Bayern“ klube išlygino Leroy‘us Sane. Jis pasižymėjo greitos atakos metu 70-ąją rungtynių minutę.

Per likusią rungtynių dalį dvikovos rezultatas nepakito ir komandos pasidalino po tašką.

Šių komandų lygiosios leido „Bundesliga“ lyderių poziciją užimti „Bayer“ klubui, kuris šiandien išvykoje 3:0 susitvarkė su „Mainz“ klubu.

Pen 08-23 Borussia M\'gla… 21 : 30 Bayer Leverkusen
Šeš 08-24 Hoffenheim 16 : 30 Holstein Kiel
Šeš 08-24 Freiburg 16 : 30 Stuttgart
Šeš 08-24 Augsburg 16 : 30 Werder Bremen
Šeš 08-24 Mainz 16 : 30 Union Berlin
Šeš 08-24 RB Leipzig 16 : 30 Bochum
Šeš 08-24 Borussia Dortmund 19 : 30 Eintracht Fran…