-

„Barcelona“ vos išsikapstė mače prieš Ispanijos lygos debiutantus

2023.09.29 22:27
Willy Hernangomezas | „Twitter“ nuotr.

Per plauką sveiką kailį Ispanijos čempionato rungtynėse išnešė Barselonos „Barcelona“ (2-0) klubas su Roku Jokubaičiu.

Katalonai svečiuose po pratęsimo 84:83 (19:18, 15:7, 16:23, 22:24, 12:11) palaužė Palensijos „Zunder“ (0-2) krepšininkus.

Ketvirto kėlinio pabaigoje svečiams pratęsimą išplėšė Nicolas Laprovittola, kuris pradžioje pataikė baudos metimą, o vėliau įmetė dvitaškį ir išlygino rezultatą – 72:72.

Galiausiai pratęsime likus žaisti 4 sekundes, tas pats N.Laprovittola realizavo du baudų metimus ir persvėrė rezultatą – 84:83.

Aikštės šeimininkai dar mėgino gelbėtis tritaškiu, bet šis skriejo pro šalį.

R.Jokubaitis žaidė 11 minučių ir 26 sekundes, per kurias pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Nugalėtojams 21 tašką įmetė Willy Hernangomezas (10 atk. kam.), 20 pasižymėjo N.Laprovittola (7/8 baud., 7 rez. perd., 26 n. b.), po 9 pridėjo Tomašas Satoransky, Alexas Abrinesas ir Joelis Parra.

Palensijos komandoje išsiskyrė Brandonas Brownas su 21 tašku (5 rez. perd.), 19 pelnė Yannickas Franke‘as (4/11 trit.), 13 įmetė Mattas Haarmsas, 10 – Vitoras Benite (5 rez. perd.).