08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

Į E.Zubo vartus krito penki įvarčiai, lietuvių klubai sėkmingai startavo Lenkijos taurėje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2023.09.26 23:37
Emilijus Zubas | Organizatorių nuotr.

Antradienį Izraelio lygoje tragiškai rungtynės susiklostė Emilijui Zubui ir jo atstovaujamam Tel Avivo „Hapoel“ klubui. Lietuvis praleido net penkis įvarčius, o jo ekipa namuose net 0:5 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ klubui. E.Zubas derbio rungtynėse atrėmė tik vieną varžovų smūgį.

Į Lenkijos taurės šešioliktfinalį žengė Lodzės LKS klubas, kuriam atstovauja Artemijus Tutyškinas. LKS ekipa išvykoje 3:2 palaužė „KKS Kalisz“ klubą, o nugalėtojų gretose A.Tutyškinas žaidė 87 minutes. Verta paminėti, kad vieną iš įvarčių LKS gretose pelnė ir buvęs „Kauno Žalgirio“ legionierius Antonas Fase.

Titas Milašius su „Podbeskidzie“ klubu taip pat žengė į Lenkijos taurės šešioliktfinalį, kadangi jo komanda išvykoje 3:1 įveikė „Pogon Siedlce“ žaidėjus. T.Milašius „Podbeskidzie“ klube žaidė 71 minutę.

Turkijos lygoje rungtynėms nebuvo registruotas saugas Modestas Vorobjovas, o lietuvio atstovaujamas „Istanbulspor“ klubas namuose 0:1 nusileido Stambulo „Galatasaray“ klubui.

Bulgarijos lygoje lietuvis Faustas Steponavičius žaidė nuo 55 minutės, bet jo ginamas Plovdivo „Botev“ klubas svečiuose 0:1 pralaimėjo Varnos „Cherno More“ klubui.