Pasibaigė po baudinių. 07-06 04:00
Copa America
Venesuela
1(1)
Kanada
2(1)
Pasibaigė po baudinių. 07-06 19:00
EURO 2024
Anglija
2(1)
Šveicarija
1(1)
Pasibaigęs. 07-06 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
2
Turkija
1
Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
GYVAI. Pertrauka min.
Copa America
Kanada
1
Urugvajus
1
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

L.Hamiltonas sukritikavo „Mercedes“ strategiją, G.Russellas pasiaiškino dėl piktos žinutės

2023.09.25 21:34
Komandos draugų dvikova | „Stop“ kadras

Komandos draugų dvikova | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Japonijos GP lenktynėse vos nesusidūrė „Mercedes“ pilotai – britai Lewisas Hamiltonas ir George‘as Russellas.

G.Russellas vienu metu bandė lenkti veteraną, bet L.Hamiltonas jam nepaliko vietos trasoje.

„Ar mes kovojame vienas su kitu, ar su varžovais?“, - po šio incidento radijo ryšiu klausė G.Russellas.

Lenktynėms artėjant prie pabaigos, skirtingas taktikas pasirinkę pilotai vėl susitiko trasoje. G.Russellas tuo metu turėjo labiau sudilusias padangas, o L.Hamiltonas važiavo paskui jį ir buvo sunerimęs dėl artėjančio ispano Carloso Sainzo jaunesniojo („Ferrari“). Visgi, „Mercedes“ delsė priimti sprendimą dėl pilotų sukeitimo vietomis. Galiausiai G.Russellui buvo liepta praleisti L.Hamiltoną, tuo pačiu pranešant veteranui, kad šis neatitrūktų nuo komandos draugo ir leistų jam naudotis DRS sistema, kuri padėtų gintis nuo C.Sainzo atakų. Visgi, ši taktika nesuveikė – ispanas labai greitai aplenkė G.Russellą ir pakilo į 6-ą vietą. Tuo tarpu L.Hamiltonas iki finišo atsilaikė ir užėmė 5-ą vietą.

„Mes turėjome kur kas anksčiau susikeisti vietomis. Tada būčiau galėjęs susikrauti didesnę persvarą prieš „Ferrari“. Vietoj to Russellas bandė su manimi kovoti, dar labiau gadino savo padangas ir komplikavo situaciją. Konstruktorių įskaitoje mes kovojame su „Ferrari“, o ne vienas prieš kitą. Nėra svarbu, kuris iš mūsų finišuos aukščiau – svarbu, kad būtume aukščiau už Ferrari“. Kai aplenkiau George‘ą, turėjau gal 2 sek. persvarą ir tada komanda man liepė stabdyti, kad George‘as pasinaudotų DRS sistema. Sainzas greitai jį aplenkė ir tada atsidūrė iš karto už mano galinio sparno. Tai tikrai nebuvo ideali strategija“, - sakė L.Hamiltonas.

G.Russellas, gavęs paliepimą praleisti į priekį L.Hamiltoną, iš pradžių piktai atkirto: „Norite žaisti komandinius žaidimus? Juk jis prieš tai mane išstūmė iš trasos...“.

Po lenktynių G.Russellas teisinosi dėl savo žodžių: „Tuo metu buvau nuvažiavęs 48 ratus, stengiausi, kad man parinkta ne pati geriausia strategija kuo geriau suveiktų ir tada gavau tą įsakymą... Tiesiog išliejau pyktį. Patys matėte, kad lenkti nebuvo taip jau lengva. Piastri su gerokai šviežesnėmis padangomis ir greitesniu bolidu užtruko 2 ratus, kol tai padarė. Man dabar rūpi tik antra vieta konstruktorių įskaitoje. Man pačiam šitas sezonas yra katastrofiškas, o Lewisas turi neblogas galimybes pakovoti dėl trečios vietos pilotų įskaitoje“.

G.Russellas dar pažymėjo, kad L.Hamiltonui „Mercedes“ komanda tam tikrus dalykus leidžia lengviau nei jam.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų