Kontroversiška UFC kova: po vaizdo peržiūros iš E.Chairezo atimta pergalė, jis ruošia protestą (1)

2023.09.19 21:15
Kovos akimirka | „Stop“ kadras

Kovos akimirka | „Stop“ kadras

 Las Vegase (JAV) vykusiame UFC turnyre kontroversiškai baigėsi lengviausios vyrų svorio kategorijos kova tarp meksikiečio Edgaro Chairezo (10-5) ir brazilo Danielio Lacerdos (11-5).

Jau pirmajame raunde D.Lacerda pateko į varžovo gniaužtus ir buvo smaugiamas. Teisėjas Chrisas Tognoni ilgą laiką įdėmiai stebėjo D.Lacerdą ir kai tik šis nuleido ranką, pagalvojo, kad brazilas prarado sąmonę. Ch.Tognoni nutraukė kovą ir skyrė pergalę E.Chairezui, tačiau D.Lacerda iš karto ėmė protestuoti ir įrodinėjo, kad sąmonės nebuvo praradęs.

Tuomet nuspręsta pasinaudoti vaizdo peržiūros galimybe. Peržiūrėjus epizodo pakartojimą, padaryta išvada, kad D.Lacerda nebuvo praradęs sąmonės, todėl teisėjo sprendimas įvertintas kaip klaidingas. Pergalė iš E.Chairezo buvo atimta, o kovos rezultatas anuliuotas.

„MMA Fighting“ po turnyro susisiekė su E.Chairezo agentu Jasonu House‘u. Šis patvirtino, jog yra ruošiamas protestas.

Pats E.Chairezas po kovos kreipėsi į D.Lacerdą, paragino jį neišvykti į Braziliją ir pasiūlė kuo greičiau susikauti dar kartą.

„Man tik reikia darbo“, - teigė meksikietis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų