-
-

7 įvarčių fiesta baigėsi „Bayern“ klubo pergale prieš „Man Utd“ VIDEO

2023.09.20 23:55

Miuncheno „Bayern“ klubas UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynėse namuose 4:3 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Įdomūs faktai po rungtynių:

• 21-erių metų Facundo Pellistri gindamas „Man Utd“ komandos garbę pirmą kartą pradėjo rungtynes startinėje sudėtyje Čempionų lygoje.

• Serge‘as Gnabry pelnė savo septintąjį įvartį per paskutines sužaistas šešerias rungtynes prieš Anglijos klubus Čempionų lygoje (4 kartus pasižymėjo prieš „Tottenham“, 2 prieš „Chelsea“ ir 1 prieš „Man Utd").

• „Man Utd“ praleido 3+ įvarčius trejose rungtynėse iš eilės pirmą kartą nuo 1978-ųjų metų gruodžio mėnesio.

• „Bayern“ klubas pratęsė įspūdingą seriją: nepralaimėjo 35 paskutinių Čempionų lygos grupių etapo rungtynių.

Leroy'us Sane 3-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus nepavyko. Christianas Eriksenas 4-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Svenas Ulreichas. Bruno Fernandesas 16-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai. Varžovą suklaidinęs Marcusas Rashfordas 18-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose. L.Sane 28-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Bayern" į priekį 1:0. Serge'as Gnabry 32-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. B.Fernandesas 36-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. L.Sane 45-ąją minutę atliko pavojingą smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Rasmusas Hojlundas 49-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2. H.Kane'as 53-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:1. L.Sane 56-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs. H.Kane'as 62-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė Andre Onana. Ericas Maximas Choupo-Motingas 78-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį atrėmė vartų sargas. Alejandro Garnacho 84-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Casemiro 88-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 2:3. Mathysas Telas 92-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 4:2. Casemiro 95-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 3:4.

Rungtynių eiga
90 min.

Rungtynių statistika („Bayern“ – „Man Utd“)

Rungtynių statistika („Bayern“ – „Man Utd“) | „Scoreboard“ statistika

90 min.

„Bayern" iškovojo pergalę rezultatu 4:3.

90+5 min.
ĮVARTIS

Casemiro standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:4.

90+2 min.
ĮVARTIS

Mathysas Telas susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 4:2.

90 min.

Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės.

88 min.
ĮVARTIS

Casemiro tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 2:3.

84 min.

Alejandro Garnacho atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

78 min.

Ericas Maximas Choupo-Motingas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį atrėmė vartų sargas.

62 min.

H.Kane'as atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė Andre Onana.

56 min.

L.Sane smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

53 min.
ĮVARTIS

H.Kane'as sėkmingai realizavo teisėjo po VAR peržiūros skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:1.

49 min.
ĮVARTIS

Rasmusas Hojlundas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

46 min.

Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika („Bayern“ – „Man Utd“)

Pirmojo kėlinio statistika („Bayern“ – „Man Utd“) | „Scoreboard“ statistika

45 min.

„Bayern" po pirmojo kėlinio pirmauja rezultatu 2:0.

45 min.

Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

45 min.

L.Sane atliko pavojingą smūgį kaire koja, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

36 min.

B.Fernandesas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

32 min.
ĮVARTIS

Serge'as Gnabry tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

28 min.
ĮVARTIS

L.Sane smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Bayern" į priekį 1:0.

18 min.

Varžovą suklaidinęs Marcusas Rashfordas atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

16 min.

Bruno Fernandesas baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

4 min.

Christianas Eriksenas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Svenas Ulreichas.

3 min.

Leroy'us Sane pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 20:56

„Bayern" startinis vienuoliktukas šio vakaro rungtynėms:

Atnaujinta 20:55

„Man Utd“ komandos startinė sudėtis:

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

• Čempionų lygos A grupėje kartu su „Bayern" ir „Man Utd“ varžosi „Galatasaray“ ir „Copenhagen" komandos.

• „Bayern“ po keturių sužaistų rungtynių „Bundesliga“ čempionate turi surinkęs 10 taškų ir rikiuojasi antras. Tuo tarpu „Man Utd“ surinko vos šešis taškus po penkių turų ir užima vos tryliktą poziciją.

• „Raudoniesiems velniams“ šiame susitikime dėl traumų padėti negalės Raphaelis Varane‘as, Aaronas Wan-Bissaka, Luke‘as Shaw, Masonas Mountas, Tyrellas Malacia, Harry Maguire‘as, Amadas Diallo, Sofyanas Amrabatas. Taip pat suspenduoti yra Antony ir Jadonas Sancho. Tuo tarpu „Bayern“ turės verstis be Manuelio Neuerio Raphaelio Guerreiro, Tareko Buchmanno, Tomo Hulsmanno ir Gabrielio Marusičiaus pagalbos.

• Pirmas dvi vietas A grupėje užėmusios komandos pateks į Čempionų lygos atkrintamąsias kovas, tuo tarpu trečioje vietoje likęs klubas savo pasirodymą pratęs Europos lygoje.

Trenerių komentarai:

Thomas Tuchelis, „Bayern“ komandos vyriausiasis treneris:

„Sezono pradžia apie tave nieko nepasako. „Man Utd“ turi daug individuliai stiprių žaidėjų, kurie yra pavojingi. Manau, kad aplink „Man Utd“ visada buvo daug triukšmo, žinovų, Sero Alexo Fergusono palikimas sukuria didelį spaudimą. Tai parodo, kad dirbi dideliame klube, kuriame yra keliami dideli lūkesčiai.“

Erikas Ten Hagas, „Man Utd“ komandos vyriausiasis treneris:

„Turime didelių problemų su traumomis. Manau, kad niekada iki šiol taip ir nepradėjau rungtynių su geriausiu komandos startiniu vienuoliktukas. Visgi toks yra futbolas. Turi su tuo susitvarkyti. Man patinka tokios situacijos. Turi žinoti, ką daryti ir susitelkti į procesą. Mums nereikia atsistatymo. Kai kuriose rungtynių dalyse žaidžiame gerai, kartais žemiau savo lygio. Turime būti nuoseklūs 90 ir daugiau minučių.“