JAE investuotojas Latvijoje žada pastatyti didžiulį sporto stadioną: susitiko su futbolo federacijos vadovais, finansų ministru ir Rygos miesto valdžia

2023.09.19 16:56
Susitikimo akimirka | Organizatorių nuotr.

Susitikimo akimirka | Organizatorių nuotr.

 Latvijos futbolo federacijos (LFF) vadovybė, kartu su potencialiu investuotoju iš Jungtinių Arabų Emyratų susitiko su Rygos miesto tarybos pirmininku Vilni Kirsi ir Latvijos finansų ministru Arvilu Asheradenu bei aptarė sporto infrastruktūros plėtros Rygoje galimybes.

„Ryga yra patraukli vieta investuotojams, o tai stiprina jos vaidmenį Baltijos šalyse verslo, mobilumo, turizmo bei sporto ir kultūros organizavimo srityse. „Rail Baltrica“ dėka Ryga taps centriniu Baltijos šalių transporto mazgu, su sujungtu geležinkelių tinklu, oro uostu ir keltų terminalu, o savivaldybės užduotis – sudaryti visas galimybes ir aktyviai bendradarbiauti, kad investuotojų suplanuoti projektai būtų įgyvendinti sklandžiai. Investicijos į sporto infrastruktūrą turi didelę pridėtinę vertę ir tai potencialiai gerokai padidina Rygos turizmo aktyvumą“, – kalbėjo V.Kirsis.

JAE verslininkas Muhammadas Ali Alabaras ketina pastatyti didelį sporto stadioną su futbolo aikšte, kuriuose būtų galima rengti didelio masto tarptautines sporto varžybas ir kultūros renginius.

Skelbiama, kad susitikimo tikslas buvo gauti vadovybės paramą tokio stadiono kūrimui bei patvirtinimą, kad miestas ir toliau pasirengęs bendradarbiauti bei remti šio projekto įgyvendinimą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų