Buvusi S.Williams trenerė: „Djokovičius niekada nebus toks populiarus kaip Rafa ir Rogeris“ (1)

2023.09.19 15:21
Novakas Djokovičius | „Stop“ kadras

Novakas Djokovičius | „Stop“ kadras

 Pernai „US Open“ turnyre Sereną Williams treniravusi Rennae Stubbs, diskutuodama apie geriausius pasaulio tenisininkus, pareiškė, kad Novakas Djokovičius, nepaisant vis gerinamų rekordų, niekada nebus toks populiarus kaip Rafaelis Nadalis arba Rogeris Federeris.

„Djokovičiaus statistika yra tiesiog pribloškianti, tačiau jo asmenybė – poliarizuojanti. Aš, kaip buvusi tenisininkė, negaliu nesižavėti kai kuriomis Novako savybėmis. Jis yra neįtikėtinai užsispyręs ir niekada nepasiduodantis žaidėjas.

Anksčiau matėme, kaip Rogeris su Rafa trokšdavo laimėti kuo daugiau titulų, tačiau Novakas yra tiesiog apsėstas tos minties. Jis nori toliau gerinti rekordus ir susirinkti kuo daugiau trofėjų, nes žino, kad pasauliniu mastu niekada nebus toks populiarus kaip Rafa su Rogeriu.

Tai yra faktas. Manau, kad pats Novakas mąsto, jog net jei populiarumu niekada neprilygs Rafai su Rogeriu, tai statistiškai bus pranašesnis už juos ir galės būti vadinamas geriausiu visų laikų žaidėju. Aš už tai jį ir gerbiu“, - sakė R.Stubbs.

Serbą gyrė ir buvusi pirmoji pasaulio raketė Andy Roddickas.

„Djokovičiaus dominavimo lygis yra absurdiškas. Jis turbūt yra stabiliausias tenisininkas per šio sporto istoriją, kuris yra pajėgus žaisti ant bet kurios dangos. Statistiškai jis yra geriausias visų laikų tenisininkas. Su tuo nesutikti būtų tas pats, kas paneiginėti, jog egzistuoja gravitacija. Jis jau pakartojo Margaret Court rekordą ir tikiu, kad tuoj laimės 25-ą „Didžiojo kirčio“ turnyrą. Nuo to momento jis galės varžytis tik pats su savimi ir tada jau reikės ieškoti naujos motyvacijos, jei sveikata jam tą dar leis. Kaip bebūtų, aš sakyčiau, kad Novakas šiuo metu yra geriausias sportininkas planetoje“, - pareiškė amerikietis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų