Apie sudėtingą savo situaciją atvirai prabilęs R.Nadalis pripažino, kad dar nebendravo su N.Djokovičiumi po „US Open“ finalo

2023.09.19 15:10
Rafaelis Nadalis | „Stop“ kadras

Rafaelis Nadalis | „Stop“ kadras

 37-erių ispanas Rafaelis Nadalis neseniai pasirodė „Movistar“ televizijos eteryje ir papasakojo, kaip jam sekasi atsistatyti po operacijos bei ruoštis paskutiniam karjeros sezonui, kuris yra planuojamas 2024 m.

„Vis dar tiksliai nežinau, kuriuos turnyrus žaisiu 2024 m. Kitas sezonas visiškai skirsis nuo ankstesniųjų. Mano požiūris dabar kardinaliai pasikeitęs. Nežinau, ar išdrįsčiau eiti į kortą, jei žinočiau, kad negalėsiu būti konkurencingas. Toks scenarijus gali tapti realybe.

Trokštu grįžti į kortą ir varžytis, tačiau neturiu iliuzijų apie tai, kad galėčiau kitąmet laimėti „Australian Open“ arba „Roland Garros“. Šiuo metu tokie titulai man atrodo labai tolimi, o gal ir apskritai nebepasiekiami. Paryžiaus olimpinės žaidynės būtų nuostabus karjeros pabaigos akcentas, tačiau aš nežinau, kaip jausiuosi jų metu. Jei mano savijauta staiga pasikeistų ir aš patikėčiau, kad galiu laimėti „Roland Garros“, tada galbūt reikėtų pakeisti kai kuriuos planus“, - svarstė R.Nadalis.

Ispanas pridėjo, kad šiuo metu jį vis dar kankina nežinomybė, todėl jis negali pasakyti, ar 2024 m. sezonas jam tikrai bus paskutinis: „Aš sakiau, kad 2024 m. sezonas man bus paskutinis ir šiuo metu laikausi tos nuomonės, tačiau negaliu pasakyti, kad 100 proc. viskas taip ir bus. Pats nežinau, kas įvyks ateityje. Visgi, žinodamas savo kūną, sakyčiau, kad kitas sezonas man veikiausiai bus paskutinis. Pastarieji pusantrų metų man buvo labai sudėtingi. Pernai geri rezultatai kurį laiką dar „maskavo“ problemas, bet man iš tiesų buvo labai sunku“.

Veterano teigimu, Paryžiaus olimpiadoje jis mielai sutiktų žaisti dvejetus kartu su Carlosu Alcarazu. Jaunasis ispanas jau buvo išsakęs tokį troškimą.

R.Nadalis pažymėjo, kad dabar su rakete rankose treniruojasi 3 kartus per savaitę po 40 minučių, tačiau vis dar negali judėti taip intensyviai, kaip norėtų.

Ispanas taip pat pripažino, kad vis dar nebendravo su Novaku Djokovičiumi po „US Open“ finalo.

„Tiesa ta, kad aš po „US Open“ finalo Djokovičiui dar nieko neparašiau, tačiau planuoju tai padaryti artimiausiu metu. Taip, kai Carlosas Alcarazas laimėjo didžiuosius turnyrus, tai nusiųsdavau jam žinutes, o kitiems... Tiesiog šiuo metu ATP ture beliko mažai mano draugų, nes aš esu kitos kartos atstovas“, - sakė R.Nadalis, patikinęs, kad vis dar palaiko ryšius su Rogeriu Federeriu.

R.Nadalis pažymėjo, jog nėra nusivylęs dėl to, kad N.Djokovičius aplenkė jį ir pagerino laimėtų „Didžiojo kirčio“ titulų rekordą.

„Nesu nusivylęs. Manau, kad ir taip padariau viską, ką galėjau. Novakas į viską žiūrėjo kiek kitaip, jis daug labiau troško tų rekordų nei aš. Manau, kad jei Novakas nebūtų pagerinęs to rekordo, tai būtų labiau nusivylęs nei aš. Tiesiog Novakas sugeba maksimaliai koncentruotis į tikslą, o aš į viską žiūrėdavau kiek paprasčiau. Kitas dalykas – traumos. Aš dėl jų praleidau puspenktų metų, o Novakas fiziškai buvo geriau pasiruošęs, žaidė daugiau ir laimėjo daugiau. Turiu tai pripažinti. Gal kažkada aš grįšiu, laimėsiu 3 „Didžiojo kirčio“ turnyrus ir jį aplenksiu, bet tokia tikimybė menka“, - juokėsi ispanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų