L.Strollas atskleidė, kaip jaučiasi po šiurpios avarijos, L.Norrisas pripažino pasilenkęs atskriejus padangai

2023.09.18 21:32
Lance'as Strollas | Scanpix nuotr.

Lance'as Strollas | Scanpix nuotr.

 Naktiniame Singapūre vykusią 15-ąją šių metų „Formulės 1“ sezono kvalifikaciją paženklino viena šiurpiausių 2023 m. avarijų.

Pirmoje kvalifikacijos dalyje „Aston Martin“ pilotas Lance‘as Strollas rėžėsi į barjerus ir sumaitojo bolidą. Viena iš padangų atitrūko nuo bolido ir vos nekliudė paskui L.Strollą važiavusio brito Lando Norriso („McLaren“).

„Aš avarijos vietą pasiekiau pirmas, dar kai nebuvo parodytos geltonos vėliavos. Iki išvažiavimo iš posūkio nežinojau, kas nutiko. Taip, mačiau dūmus, bet iš pradžių galėjau tik spėlioti, kas ten nutiko. Kai išvažiavau iš posūkio, Lance‘o bolidas vis dar kiek sukosi, todėl iš karto ėmiau stabdyti, nes nežinojau, kokia trajektorija suksis jo bolidas. Trasoje mėtėsi daug bolido dalių ir viena padanga, todėl dėl viso pikto kiek palenkiau galvą. Svarbiausia, kad Lance‘as rimčiau nenukentėjo. Tokioje vietoje avarijos visada bus nemalonios, todėl kai sužinojau, kaip greitai jis iššoko iš bolido, lengviau atsikvėpiau“, - sakė L.Norrisas.

Sekmadienį lenktynėse kanadietis nepasirodė, nes vis dar jautė avarijos pasekmes. Dėl šios priežasties komanda nusprendė nerizikuoti L.Strollo sveikata.

Pats L.Strollas tikino, kad nepaisant skausmo, jis jaučiasi neblogai: „Savijauta nebloga. Kvalifikacijoje buvome labai lėti. Apšilimo ratuose vis nerasdavome erdvės trasoje, nesušildydavome padangų ir turėjome prastą rezultatą. Paskutinį ratą kvalifikacijoje pradėjau būdamas maždaug už 2 sek. nuo „Alpine“ bolido. Jaučiau, kad viltys patekti į antrą kvalifikacijos dalį blėsta, todėl paskutiniame posūkyje ėjau „va bank“ ir tikėjausi, kad įvyks koks nors stebuklas. Tai nepasiteisino“.

Po šios avarijos „Formulės 1“ ekspertai ir gerbėjai žavėjosi tuo, kaip modernios bolidų apsaugos sistemos padėjo išgelbėti L.Strollą nuo rimtų sužeidimų. Kanadietis iš visiškai sumaitoto bolido iššoko savo jėgomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų