-

D.Tušlaitė-Ragažinskienė Tartu MTB maratone – trečia

2023.09.18 15:19
Daiva Tušlaitė-Ragažinskienė (Živilės Kavaliauskienės nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Rugsėjo 17 dieną Estijoje surengto 26-ojo Tartu kalnų dviračių (MTB) maratono prizininke tapo Daiva Tušlaitė-Ragažinskienė. Lietuvos dviratininkė iš „Colibri Cycling“ komandos moterų įskaitoje iškovojo trečią vietą.

Nugalėjo estė Merili Sirvel. Ji 86 km nuvažiavo per 2 val. 43 min. 15 sek. Antra buvo kita estė Liisa Ehrberg (+1.36). D. Tušlaitė-Ragažinskienė nuo nugalėtojos atsiliko 4 min. 13 sek.

Viltė Kriaučiūnaitė (+10.05) užėmė 6-ą, o Tatjana Petrauskienė („Antaris Team“, +23.06) – 14-ą vietas.

D. Tušlaitė-Ragažinskienė N35 grupėje (35-39 m.) užėmė antrą, o T. Petrauskienė – penktą vietas. V. Kriaučiūnaitė N21 grupėje (21-34 m.) buvo trečia.

Tarp vyrų nugalėjo suomis Antti-Jussi Juntunenas – 2 val. 27 min. 15 sek. Eimantas Gudiškis („Colibri Cycling“) užėmė septintą vietą. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 42 sek. Justinas Biekša („Colibri Cycling“, +9.55) finišavo 28-as.

Justinas M20 grupėje (18-20 m.) buvo trečias, o E. Gudiškis M21 grupėje (21-34 m.) klasifikuotas penktas.

Ilgiausios distancijos lenktynėse startavo 1599 vyrai ir 145 moterys iš Afganistano, Australijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Prancūzijos, Suomijos ir Vokietijos.

Iš viso renginyje dalyvavo beveik 3300 dviratininkų, tarp jų – 83 iš Lietuvos.