Vidiniai nesutarimai nesutrukdė: „Jumbo-Visma“ padarė tai, ko dviračių sporto pasaulis dar nematė Komandos darbuotojas įsivėlė į konfliktą su policininkais

2023.09.17 23:16
„Vuelta a Espana“ lenktynės | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

„Vuelta a Espana“ lenktynės | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Ispanijoje baigėsi 78-osios prestižinės daugiadienės vyrų plento dviračių lenktynės „Vuelta a Espana“, kuriose visiškai dominavo „Jumbo-Visma“ komanda.

Pirmą kartą karjeroje aukščiausio lygio daugiadienes lenktynes laimėjo 29-erių amerikietis Seppas Kussas. Bendroje įskaitoje du artimiausi jo persekiotojai buvo komandos draugai – vos 17 sek. atsiliko danas Jonas Vingegaardas, o 1 min. 8 sek. pralaimėjo slovėnas Primožas Rogličius.

S.Kussas laimėjo 6-ąjį etapą ir tada bendroje įskaitoje pakilo į 2-ą vietą, o lyderiu tapo po 8-ojo etapo. 17-ajame etape imta abejoti, ar „Jumbo-Visma“ komandos viduje buvo sutarta, kurio dviratininko rezultatai bendroje įskaitoje bus prioritetas, nes J.Vingegaardas su P.Rogličiumi paliko S.Kussą už nugaros ir sumažino jo persvarą. Tuo metu pasklido kalbos apie vidinius nesutarimus, o P.Rogličius pareiškė, kad turi „savo nuomonę“ apie nurodymus komandos dviratininkams.

Visgi, 18-ajame etape vaizdas pasikeitė ir „Jumbo-Visma“ žvaigždės padėjo S.Kussui.

„Gera pagaliau atsilyginti Seppui. Juk jis tiek daug padarė tiek dėl manęs, tiek dėl Primožo“, - sakė J.Vingegaardas.

Galiausiai S.Kussui viskas baigėsi laimingai, o „Jumbo-Visma“ įsirašė į istoriją. Ji tapo pirmąja komanda, kuri per vieną sezoną laimėjo visas tris didžiąsias daugiadienes lenktynes. P.Rogličius šiemet laimėjo „Giro d‘Italia“, o J.Vingegaardas – „Tour de France“.

Šias lenktynes „Jumbo-Visma“ komandai taip pat paženklino nemalonus incidentas. Po 18-ojo etapo vienas iš komandos darbuotojų susistumdė su policijos pareigūnu ir buvo pargriautas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų