Rankos pirštą pirmame raunde susilaužiusi V.Ševčenko: „Penktojo raundo rezultatas 10-8 yra nesąžiningas“

2023.09.17 21:03
Valentina Ševčenko | Organizatorių nuotr.

Valentina Ševčenko | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase vykusiame UFC „Fight Night“ kategorijos turnyre, skirtame paminėti Meksikos nepriklausomybės dieną, 29-erių metų meksikietė Alexa Grasso (16-3-1) pergalės neiškovojo, tačiau apgynė čempionės diržą. A.Grasso po skirtingo teisėjų sprendimo kovą su 34-erių metų kirgize Valentiną Ševčenko (23-4-1) užbaigė lygiosiomis (48-47, 47-48, 47-47).

Iš karto po kovos V.Ševčenko dar narve kalbėjo, kad tokio teisėjų sprendimo nesupranta ir mano, kad lygiosios buvo skirtos tam, kad nesugadinti Meksikos nepriklausomybės dienos šventės.

Po kovos vykusioje spaudos konferencijoje V.Ševčenko plačiau kalbėjo apie kovą bei labiausiai nustebo dėl teisėjo Mike’o Bello sprendimo penktąjį raundą 10-8 skirti A.Grasso naudai, nors kiti du teisėjai čia matė meksikietės pranašumą 10-9.

„Tai dvipusiai jausmai“, – sakė V.Ševčenko. „Iš vienos pusės didžiuojuosi savimi, nes kovojau nuo pirmos iki paskutinės sekundės. Kovojau visa širdimi ir siela. Iš kitos pusės – nusivylimas, nes manau, kad tris raundus laimėjau.

Du raundai greičiausiai buvo jos. Bet jaučiu, kad rezultatas 10-8 penktajame raunde yra visiškai nesąžiningas. Deja, šis renginys yra skirtas Meksikos nepriklausomybės dienai, todėl tai turėjo įtakos teisėjo sprendimui skirti 10-8 rezultatą. Iš savo patirties žinau, kad 10-8 yra tada, kai vienas kovotojas visiškai nieko negali padaryti ir jis tarsi bėgioja aplinkui ieškodamas išėjimo iš narvo.

Bet penktajame raunde kokias keturias minutes mes stovėjome ir ji nesudavė nei vieno smūgio. Ji galėjo užsiimti tik poziciją iš nugaros, ar kas ten buvo? Tai nebuvo kažkokia didelė žala, kad ji nusipelnytų rezultato 10-8. Viena vertus – didžiuojuosi savimi, kita – esu nusivylusi teisėjų sprendimu“.

Pirmajame raunde V.Ševčenko buvo arti to, kad būtų pasitraukusi iš kovos, kadangi susilaužė dešinės rankos nykštį. Atsižvelgiant į tai ir į sukilusias emocijas, V.Ševčenko nenorėjo kalbėti apie savo ateitį ir nepateikė jokių prognozių, koks gali būti jos kitas žingsnis.

„Nenoriu skubėti“, – sakė V.Ševčenko. „Dabar reikės atlikti tyrimus ir pažiūrėti, kiek laiko tai gali gyti. Nenoriu kažko sakyti, o rytojui persigalvoti. Noriu pažiūrėti, kiek laiko reikės pasveikti, nes tai yra svarbiausia. Kai įvyks kita mano kova, noriu pasirodyti kuo geriau. Nenoriu pasirodyti 50 proc., noriu viską atlikti 100 proc.

Šiuo pasirodymu parodžiau, kad turiu kur eiti į priekį. Turiu daug motyvacijos ir jėgų ir nesvarbu, kiek man metų, aš jaučiuosi puikiai. Džiaugiuosi, kad kovos menai yra mano gyvenimo būdas, ketinu tai daryti toliau, kol nepraradau motyvacijos. Tikiuosi, kad taip jausiuosi dar ilgai“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų