UFC kovotojas B.Mitchellas bijo dėl savo gyvybės ir prašo kaimynų pagalbos: papasakojo, ką jam padarė buvusi mergina

2023.09.13 09:58
Bryce'as Mitchellas | „Stop“ kadras

Bryce'as Mitchellas | „Stop“ kadras

 UFC kovotojas Bryce‘as Mitchellas nerimauja, kad jo buvusi mergina bandys jį nužudyti.

B.Mitchellas socialiniuose tinkluose atskleidė, kad jo buvusi mergina atėjo ir sunaikino jo pasodintus vaismedžius. Tuo metu pats B.Mitchellas lankėsi Las Vegase ir palaikė savo komandos draugą „Contender Series“ turnyre.

Nors sunaikinti vaismedžiai gerokai nuliūdino B.Mitchellą, tačiau dabar jis nerimauja dėl savo gyvybės.

„Išvykau iš miesto, o mano bailė buvusi mergina užėjo į mano namus ir nusiaubė juos. Ji sunaikino visus mano vaismedžius. Dabar ji turi tatuiruočių saloną „Booth“ gatvėje ir dėl Dievo meilės, jeigu tu nesi blogietis, nesi bailys, neleisk atlikti jai darbo. Ta moteris sunaikino visus medalius, kuriuos auginau daug metų. Rašau šį įrašą, nes tai yra blogai ir prašau „Searcy“ bendruomenės man padėti“, – skelbė B.Mitchellas. „Dabar aš vėl esu išvykęs iš miesto, o mano gyvūnai ir žmona yra namuose. Prašau, man reikia, kad mano kaimynai padėtų. Ta pikta moteris ketina ateiti. Ji grasino nužudyti mano šunis ir mane. Ji grasino nužudyti visus mano gyvūnus, o vakar nužudė mano medžius. Dabar, kai mano medžių nebėra, ji bandys mane nužudyti. Ji bandys nužudyti šunis arba bandys nužudyti Erin.

Dėl Dievo meilės, ar „Searcy“ žmonės gali man padėti? Ta moteris yra blogis ir man reikia jūsų pagalbos. Prašau. Kol manęs nebus, ta moteris bandys viską sugadinti ir aš nežinau, ką galiu dėl to padaryti. Kaimynai, prašau, padėkit man“.

Rugsėjo 23-ią dieną B.Mitchellas (15-1) turėtų sugrįžti į narvą ir antroje pagrindinėje vakaro kovoje susikaus su Danu Ige (17-6). Tai bus pirmoji jo kova po to, kai praėjusių metų gruodį jis patyrė pirmą karjeros pralaimėjimą nusileidęs Ilia Topuria.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų