Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
Pasibaigęs. Vakar 18:30
KMT
Nevėžis
88
Juventus
84
Šiandien, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-
11-12, 18:30
KMT
Juventus
-
Gargždai
-
11-12, 19:00
KMT
Šiauliai
-
Jonava
-

V.Dambrausko klubas draugiškose rungtynėse sužaidė lygiosiomis

2023-09-10 09:01
Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Valdas Dambrauskas | Organizatorių nuotr.

Rinktinių pertraukos metu draugiškas rungtynes Kretoje sužaidė Valdo Dambrausko treniruojamas OFI klubas.

OFI susitiko su kitu Kretos salos klubu PAE „Chania“. Šiose rungtynėse OFI du kartus pirmavo, bet rungtynės galiausiai pasibaigė lygiosiomis 2:2. Išlyginamąjį įvartį „Chania“ pelnė 89 minutę.

„Tai buvo rungtynės, kurių reikėjo, kad išlaikytume savo tempą dėl rinktinių pertraukos. Manau, kad žaidėjams, kurie iki šiol nebuvo žaidę tai buvo svarbu“, – po rungtynių sakė V.Dambrauskas.

„Pirmajame kėlinyje kartais padarėme gerų dalykų, bet padarėme ir klaidų. Antrame kėlinyje sekėsi prasčiau, varžovas turėjo pirmąją progą, o po to praleidome du įvarčius.

Puolime daug ko nedarėme, turėjome per daug individualių veiksmų. Dėkoju „Chania“ klubui už tai, kad atėjo čia ir suteikė mums šias rungtynes, ir linkiu jiems gero sezono“, – užbaigė V.Dambrauskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų