Ambicijas pristabdžiusią gyvenimo pamoką išmokęs H.Vikšraitis: „Ant paspirtuko daugiau nelipsiu“

2023.09.04 15:45
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Henrikas Vikšraitis | asmeninio archyvo nuotr.

Henrikas Vikšraitis | asmeninio archyvo nuotr.

„Tikras paradoksas, – nesuvaldė juoko kovotojas Henrikas Vikšraitis. – Paspirtukininkus vadinu durniai, savo vaikams draudžiu jais važiuoti, pats neturiu... Bet paėmiau draugo, kuris paprašė atnešti daiktą iš netoliese esančio garažo, paspirtuką. Kritau tiesiai ant peties ir „bam“. Gerai, kad dantys vietoje“.

O planai buvo visiškai kitokie – H.Vikšraitis buvo pirmasis, kurio pavardė paskelbta tarp spalio 14 dieną Estijoje įvyksiančio svorio kategorijos iki 77 kilogramų „King of Kings“ „aštuntuko“ dalyvių.

„Turėjau dalyvauti, tačiau išniręs raktikaulis viską apvertė aukštyn kojomis, – pranešė kovotojas. – Buvo atlikta operacija, o dabar laukia reabilitacija. Sportą kol kas reikės atidėti į šalį. Bet tikiuosi, tai ilgai netruks. Nemanau, kad trauma – koks nors likimo ženklas. Žinoma, reikės ateityje būti atsargesniam. Bet gyvenime visko nutinka... Svarbiausia dabar – daugiau nelipti ant paspirtuko“.

H.Vikšraitis net nebando slėpti, kad „aštuntuke“ turėjo vieną vienintelį tikslą.

„Vizija, kaip visada – laimėti! O po to norėjau atsirevanšuoti Chico Kwasi. Ne kartą esu sakęs, kad laukiu šios progos. Manau, ateis laikas“, – sakė jis.

Bent jau vasara „Sparta Fight Gym“ kovotojas galėjo pasidžiaugti. „Daug laiko praleidau su šeima ir draugais. Dėl to labai džiaugiuosi, – šypsojosi H.Vikšraitis. – Bet vasara buvo darbinga. Juk dirbu treneriu „Spartoje“, todėl vasara tikrai buvo sportiška ir prakaituota“.

Paklaustas, kokios dabar mintys sukasi, besigydant, H.Vikšraitis atviras: „Mintyse visada šeima – jos gerovė“.

„O kai pasveiksiu, vėl rodysime, kad „Sparta Fight Gym“ yra geriausias kovos menų klubas Lietuvoje“, – akį merkė sportininkas.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų