-

„Žalgiris“ atsilaikė namuose (1)

2023.09.03 21:10
Vilniaus „Žalgiris“ | Elvio Žaldario nuotr.

29-asis „Optibet A lygos“ turas finišavo sostinėje, kur Vilniaus „Žalgiris“ priėmė svečius iš Žemaitijos. Įvartis į Gargždų „Bangos“ vartus krito jau pirmosiomis minutėmis, kaip išaiškėjo vėliau, jis buvo vienintelis šiame susitikime – žalgiriečiai nugalėjo rezultatu 1:0 (1:0).

Iniciatyvą į savo gniaužtus vilniečiai paėmė jau 5-ąją minutę, kai Petaras Mamičius kamuolį siuntė į varžovų baudos aikštelę, į ją įkirtinėjęs Paulius Golubickas lietimo neatliko, tačiau suklaidintas Mantas Bertašius praleido įvartį. Vėliau puikią progą rezultatą padvigubinti galėjo Donatas Kazlauskas, bet vartininkas šį kartą žaidė užtikrintai.

Savąjį šansą svečiai turėjo 25-ąją minutę, tačiau Maksimo Andrejevo šūvį atrėmė Tomislavas Duka, tuo tarpu namų ekipa jau kitame epizode pabėgo į greitą ataką, kurios Mathiasas Oyewusi įvarčiu nepavertė, taip pat 29-ąją minutę šalia skersinio smūgiavo ir Konstantinas Šulcas.

Antrojo kėlinio pradžioje pavojus kilo prie „Bangos“ vartų, kai Adamas Fofana kamuolį pasiuntė link M. Oyewusi, pastarojo smūgį atrėmė M. Bertašius. 74-ąją minutę už kamuolio užsikabinti bandė Cesaras Cesinha, tačiau vartus laiku palikęs T. Duka neklydo, vėliau sykį pavojingai smūgiavo Vilius Piliukaitis ir Ze Eduardo.

Po 29-ojo „Optibet A lygos“ turo „Žalgiris“ su 65 taškais rikiuojasi antras, savo ruožtu „Banga“ savo sąskaitoje turi 27 taškus bei rikiuojasi 8-oje pozicijoje.