-

Japonija iškovojo bilietą į kitų metų olimpines žaidynes

2023.09.02 15:54
Japonijos rinktinė | FIBA nuotr.

Pergalę iškovojo Japonijos (3/2) rinktinė. Tomo Hovasse auklėtiniai O grupės akistatoje Okinavoje 80:71 (17:19, 33:18, 23:18, 7:16) pranoko Žaliojo Kyšulio salų (1/4) komandą.

Japonija tapo geriausiai čempionate pasirodžiusia Azijos komanda ir pateko į kitų metų olimpines žaidynes.

Trečiajame kėlinyje Japonija pirmavo 20 taškų persvara, tačiau ramiai mačo užbaigti negalėjo.

Jie per pirmąsias devynias ketvirtojo kėlinio minutes įmetė vos tris taškus ir varžovai priartėjo iki vieno tolimo metimo. Tačiau paskutinę minutę Japonija sužaidė geriau.

Japonijos rinktinė: Joshas Hawkinsonas 29 (4/8 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Keisei Tominaga 22 (6/8 trit.), Yuki Kawamura 14 (8 rez. perd.), Yuta Watanabe 5 (10 atk. kam.), Makoto Hiejima 3 (6 atk. kam.), Yuki Togashi 3, Yudai Baba 2.

Žaliojo Kyšulio salų rinktinė: Shane da Rosa 11, Walteris Tavaresas 11 (3/11 dvit., 13 atk. kam., 4 rez. perd.), Ivanas Almeida 10 (6 rez. perd.), Patrickas Lima 10, Joao Gomesas 9 (7 atk. kam.), Williamsas Tavaresas 7 (5 atk. kam.), Kenneti Mendesas 6 (5 atk. kam.).