86

Anykščių sunkiaatlečiai skynė pergales Latvijoje

2023.08.29 16:12
Gintarė Bražaitė | „Stop“ kadras

Anykščių sunkiaatlečiai, kaip ir praktiškai kiekvienais metais, vyko į tarptautines varžybas Ludzos mieste (Latvija). Šiose varžybose jiems sekėsi puikiai, Anykščių sportininkai gerino asmeninius rekordus.

Svorio kategorijoje iki 35 kg Augustas Mažeika tapo čempionu (26-36 kg, asmeninis rekordas). Iki 40 kg Kęstutis Mažeika liko penktas (20-25 kg) Sv.kat iki 45 kg Lukas Kanonovas užėmė antrą vietą (21-30 kg), iki 61 kg Danielius Kanonovas gerino asmeninius rezultatus (61-75 kg) bei tapo čempionu.

Svorio kategorijoje iki 67 kg Irmantas Kanonovas užėmė trečią vietą (45-55 kg), Martynas Silickas svorio kategorijoje iki 73 kg iškovojo trečią vietą, vos vienu kilogramu nusileidęs Estijos atstovui (83-102 kg, asmeninis rekordas), Justas Kazakevičius sv. kat iki 89 kg. liko penktoje vietoje (50-70 kg).

Moterų tarpe Gintarė Bražaitė sv. kat  iki 76 kg užėmė pirmą vietą (90-110 kg).