„Žalgiris“
Rungtynės prasidės 20:00
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Zenit“
Plaukimas | Reuters/Scanpix nuotr.

Plaukimas | Reuters/Scanpix nuotr.

Suomijoje vykstančių XXVIII studentų žaidynių plaukimo varžybų pirmąją dieną Lietuvos plaukikai iškovojo penkis aukso medalius.

Du aukso apdovanojimus pelnė Erika Bespalko. Lietuvė triumfavo 200 m kombinuotajame plaukime (2:27.50), aplenkusi rusę Jekateriną Borisovą (2:32.44) bei suomę Sarah Renner (2:49.31). Taip pat E.Bespalko buvo nepralenkiama plaukdama 100 m krūtine (1:15.47). Šioje rungtyje prizininkėmis taip pat tapo lietuvės Jurgita Žeglytė (1:24.52) ir Laima Ribašauskaitė (1:27.25).

50 m krūtine plaukimo rungtyje nugalėtoja tapo Rugilė Mileišytė (30.93 sek.), aplenkusi rusę Anastasiją Šubinskają (31.48) ir latvę Dianą Nikitiną (31.87). R.Mileišytė taip pat finišavo antra plaukdama 50 m laisvu stiliumi (27.79).

Tarp vaikinų analogiškoje rungtyje triumfavo Vilius Karalius (28.31), aplenkęs tautietį Liną Sadecką (28.34) ir suomį Henrį Vartiaineną (28.67).

Kombinuotoje merginų estafetėje 4x50 m nugalėjo Kauno technologijos universiteto plaukikės (2:17.25), aplenkusios Vilniaus universiteto komandą (2:18.55) ir Karlsruhes (Suomija) studentes (2:28.33).

Vaikinų 50 m plaukime laisvu stiliumi sidabro medalį pelnė Edvinas Apčinikovas (24.24), o plaukdamas 100 m krūtine bronzą iškovojo Arnas Sedlevičius (1:07.64).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United