-
08-03, 22:00
-
-

D.Nunezo 93-ąją minutę pelnytas įvartis išplėšė „Liverpool“ dramatišką pergalę prieš „Newcastle Utd“ VIDEO

2023.08.27 20:35
Darwinas Nunezas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos 2:1 įveikė „Newcastle United“ futbolininkus.

Luisas Diazas 17-ąją minute atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau šeimininkų ekipos vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Anthony Gordonas 25-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Newcastle Utd“ į priekį 1:0.

Virgilis van Dijkas 28-ąją minutę už pražangą prieš varžovą buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Miguelis Almironas 36-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Trentas Alexanderis-Arnoldas pirmojo kėlinio pabaigoje pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

Tikslaus perdavimo sulaukęs M.Almironas 50-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

Joelintonas 76-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Dawinas Nunezas 81-ąją minutę pasinaudojęs varžovo klaida pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1. Pastarasis 93-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir išplėšė „Liverpool“ dramatišką pergalę 2:1.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa