D.Cousinsas: „Nematau, kaip Paulas gali sustiprinti „Warriors“

DeMarcusas Cousinsas | Scanpix nuotr.
Buvusi NBA žvaigždė DeMarcusas Cousinsas nemano, kad Oklando „Warriors“ komanda sustiprėjo po Chriso Paulo mainų.
Ch.Paulas Oklande žais vietoje Jordano Poole’o, kuris išsiųstas į Vašingtono „Wizards“.
„Būsiu atviras, nesuprantu šių mainų. Ir tada galvoju, kad galbūt tai yra tik dėl kontraktų ir finansų. Galbūt „Warriors“ turi planų kitai vasarai. Tačiau žiūrint iš krepšinio pusės, nematau, kaip Paulas gali sustiprinti „Warriors“ komandą“, - sakė D.Cousinsas.
Pats aukštaūgis gynė „Warriors“ garbę 2018-19 metais.
„Žinoma, galiu klysti. Galbūt Paulas ras jaunystės eliksyrą ir taps sezono MVP. Gal taps geriausiuoju šeštuoju žaidėju. Kas žino. Tačiau spendžiant pagal tai, ką mačiau ankstesniuose sezonuose, nematau, kaip jis gali pakelti „Warriors“ lygį“, - svarstė centras.
Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.