Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

A.Novikovas laimėjo bylą prieš „Samsunspor“

2023.07.31 16:08
Arvydas Novikovas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Arvydas Novikovas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Lietuvos Profesionalių Futbolininkų Asociacija (PFA) pranešė, kad Lietuvos rinktinės narys Arvydas Novikovas laimėjo FIFA bylą prieš Turkijos „Samsunspor“ klubą dėl sutarties nutraukimo ir iš klubo sulauks likusios piniginės sumos, kurią krašto saugas turėjo gauti pagal sutartį.

Priminsime, kad „Samsunspor“ klubas praėjusiais metais neberegistravo A.Novikovo rungtynėms ir pranešė, kad lietuvis daugiau nėra jų komandos narys. Nors A.Novikovas ir buvo suspenduotas, lietuvis treniravosi individualiai ir sutarties, kuri galiojo iki 2024 metų vasaros, su klubu kurį laiką nenutraukė. Visgi, po to lietuvis vienašališkai nutraukė kontraktą ir persikėlė į Izraelį, į Haifos „Hapoel“, bet ten taip pat žaidė mažai ir šiuo metu yra be klubo.

Nors lietuvis nutraukė sutartį, jis paskundė klubą dėl jo suspendavimo ir A.Novikovui pavyko laimėti bylą prieš Turkijos klubą bei atgauti jam pagal sutartį priklausiusius pinigus.

PFA savo facebook paskyroje paskelbė: „FIFA DRC priėmė sprendimą byloje, kurioje Arvydas Novikovas pasinaudojo vienašališko kontrakto nutraukimo galimybe, dėl FC „Samsunspor“ kontrakto pažeidimų. Buvo nuspręsta, kad futbolininkas yra teisus ir bus sumokėta visa likusi kontrakto suma. FC „Samsunspor“ nuosprendžio CAS nusprendė neskųsti.

Sveikiname A. Novikovą su ne futbolo aikštėje pasiektu laimėjimu ir nubaudus nedrausmingą Turkijos futbolo klubą“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų