08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

J.Lasicko klubas išvykoje su Bulgarijos čempionais sužaidė lygiosiomis, K.Keršys Latvijoje žaidė dešimt minučių kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2023.07.27 09:14
Liublianos „Olimpija“ žaidėjai | Organizatorių nuotr.

UEFA Čempionų lygos antrąjį atrankos etapą Liublianos „Olimpija“ klubas, kuriam atstovauja Justas Lasickas, pradėjo lygiosiomis išvykoje. Slovėnijos čempionai Razgrade sužaidė lygiosiomis 1:1 su Bulgarijos čempionais „Ludogorets“.

„Olimpija“ į priekį įsiveržė dar 14 minutę, bet pirmojo kėlinio pabaigoje Razgrado klubas rezultatą išlygino, o daugiau įvarčių niekas neįmušė.

Tiesa, J.Lasickas šiose rungtynėse nežaidė ir apskritai mačui nebuvo registruotas.

Tuo metu trečiadienį Latvijos lygoje gynėjas Kristupas Keršys žaidė nuo 82 minutės bei padėjo Rygos „Metta“ klubui namuose sužaisti lygiosiomis 1:1 su FK „Liepaja“ klubu. Po šių lygiųjų „Metta“ su 28 taškais išlieka šeštoje vietoje.

Draugiškose rungtynėse ketvirtadienį ant Romos „Lazio“ suolo liko vartininkas Marius Adamonis, o „Lazio“ klubas 2:0 nugalėjo Slovėnijos „Bravo“ ekipą. Abu įvarčius pelnė puolėjas Ciro Immobile.