Rytas
0
Wolves
0

D.Kilty ir R.Saulius Kontinentinio turo lengvosios atletikos varžybose užėmė trečiąsias vietas (papildyta) M.Morauskaitė liko šešta

2023.07.13 12:16
Dovilė Kilty | Alfredo Pliadžio nuotr.

Trečiadienį Lietuvos lengvaatlečiai dalyvavo dviejose „World Athletics“ kontinentinio turo varžybose.

„Meeting Internacional Villa de Bilbao“ varžybose Bilbao (Ispanija) Dovilė Kilty trišuolyje užėmė trečią vietą – 13.31 m (x – 13.22/0.0 – x – x – 13.31/0.0 – x). Lietuvę aplenkė Ana Peleteiro (13.89) bei Ilionis Guillaume (13.48).

D.Kilty priklausantis geriausias Lietuvos sezono rezultatas yra 13.94 m. Sportininkės karjeros rekordas nuo 2019 m. siekia 14.28 m.

„Bronzinės“ kategorijos varžybose Lježe (Belgija) Rapolas Saulius 400 m barjeriniame bėgime finišavo trečias (51.83). Nugalėjo Turkijai atstovaujantis kubietis Yasmani Copello (49.88), o antras buvo britas Jackas Lawrie (50.91).

R.Sauliui priklausantis geriausias Lietuvos sezono rezultatas yra 51.64 sek. Tuo pačiu tai ir jo karjeros rekordas.

Lježe taip pat startavusi Modesta Justė Morauskaitė 400 m bėgime buvo šešta (52.12). Nugalėjo Belgijos atstovė Cynthia Bolingo (50.69), gerokai aplenkusi Zeney van der Walt (51.50) iš Pietų Afrikos Respublikos ir Čilės sportininkę Martiną Weil Restrepo (51.53).

Geriausias Lietuvos sezono rezultatas, priklausantis M.Morauskaitei, siekia 51.61 sek. Nuo 2022 m. jai priklauso dabartinis Lietuvos rekordas (50.49).