Šaudymas iš lanko | REUTERS/Scanpix nuotr.

Šeštadienį Vilniuje vyko Lankininkų sporto klubo (LSK) taurės trečiojo etapo varžybos, kuriose Lietuvos jaunių rekordą pagerino Austėja Šironaitė.

Jaunoji šaulė paprastų lankų grupėje surinko 445 taškus ir 4 tšk. pagerino nuo 2013 m. gyvavusį rekordą (441 tšk.). Tiesa, A.Šironaitei tapti čempione nepavyko, nes ji finale 4:6 pralaimėjo Indrei Veiverytei.

Olimpinių lankų grupėje čempionu tapo Adamas Kovalevskij. Jis finale 6:2 įveikė Vlada Šigauską, kuris pirmajame etape su 568 taškais buvo nepralenkiamas.

Kiek netikėtai baigėsi ir varžybos su skriemuliniais lankais. Jų finale pirmajame etape tik šeštas buvęs Gintaras Sakalauskas 6:2 laimėjo prieš Valerijų Denisovą.

Paprastų ir tradicinių lankų grupėje dominavo Vladimiras Mosinas. Jis ne tik geriausiai pasirodė pirmajame etape, bet ir sėkmingai įveikė visus atkrintamųjų varžybų ratus, o finale 6:2 nugalėjo Mindaugą Junevičių.

Kiti varžybų čempionai: Darija Paškevič (olimpiniai lankai, jaunutės), Jolanta Dunovska (olimpiniai lankai, jauniai) ir Sigita Pupšytė (paprasti lankai, jaunimas).