-

Pagrindinio pasaulio čempionato atrankos etapo starte – pralaimėjimas Lenkijai

2023.07.05 15:29
Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė | lff.lt nuotr.

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė trečiadienį pradėjo savo pasirodymą Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančiame pagrindiniame pasaulio čempionato atrankos etape.

Primename, kad prieš tai lietuviai varžėsi preliminariame atrankos etape, kur iškovojo tris pergales ir tokiu būdu užtikrintai žengė į pagrindinę atranką.

Pirmoje jos grupės akistatoje lietuviai 1:3 (0:0, 1:2, 0:1) pralaimėjo Lenkijos paplūdimio futbolininkams.

Grupėje lietuviams dar liko susitikimai su Ispanijos ir Ukrainos rinktinėmis, į kitą etapą pateks dvi grupės komandos, o iš viso vietą pasaulio čempionate iš 16 ekipų Europos zonoje sau garantuos keturios rinktinės.

Trečiadienio susitikime pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių – po jo rezultatas švieslentėje išliko 0:0.

Visgi antrojo kėlinuko starte lenkai gana greitai išsiveržė į priekį ir pastatė lietuvius į besivejančių vaidmenį. Tame vaidmenyje Sahibo Mammadovo auklėtiniai buvo neilgai, mat jau po minutės Mantas Makutunovičius rezultatą išlygino (1:1).

Atrodė, kad kėlinys baigsis lygiosiomis, tačiau likus žaisti apie keturias minutes lenkai dar sykį išsiveržė į priekį ir nustūmė lietuvius į nepavydėtiną situaciją (1:2).

Trečiojo kėlinio pabaigoje lenkai trečiu įvarčiu įtvirtino savo pergalę ir taip privertė lietuvius pirmą sykį turnyre patirti pralaimėjimo kartėlį.