-

D.Antanavičius Kazachstane žaidė dešimt minučių, F. Steponavičius jau apšyla kojas naujame klube kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2023.07.02 22:24
Domantas Antanavičius | Organizatorių nuotr.

Kazachstano „Premier“ lygoje sekmadienį Domantas Antanavičius žaidė nuo 81 minutės, bet jo atstovaujamas „Atyrau“ klubas pačioje rungtynių pabaigoje praleido įvartį ir 0:1 nusileido „Tobol“ klubui.

Tuo metu saugas Vilius Armanavičius nebuvo registruotas Aktau „Kaspij“ klubo rungtynėms, kuriose lietuvio komanda 1:2 pralaimėjo „Astana“ klubui.

Tuo metu Vietnamo lygoje gynėjas Vytas Gašpuitis žaidė visas rungtynes bei su „Song Lam Nghe An“ klubu išvykoje šventė pergalę 1:0 prieš „Hanoi FC“ žaidėjus.

Sekmadienį draugiškose rungtynėse žaidė Justas Lasickas, o jo atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas 1:0 nugalėjo Splito „Hajduk“ klubą. J.Lasickas žaidė pirmąjį kėlinį, o „Hajduk“ klubo starto sudėtyje žaidė Rokas Pukštas.

Faustas Steponavičius jau buvo registruotas savo naujo klubo Plovdivo „Botev“ sudėtyje draugiškoms rungtynėms prieš Graikijos „Aris“ klubą, kurias lietuvio komanda laimėjo rezultatu 1:0.