Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

Sudėtingai lietuvių pasiektas Breslau ralio finišas: patyrė avariją, į finišą grįžo tempdami vienas kitą

2023.07.01 11:36
„CFMOTO Thunder Racing Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„CFMOTO Thunder Racing Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Nuo praėjusio sekmadienio daugiau nei du šimtai sportininkų kiekvieną dieną kovėsi ir lenktyniavo ne tik vienas su kitu, bet ir su navigaciniais iššūkiais ir, svarbiausia, pačiu savimi. Breslau ralis sportininkams žinomas kaip vienas sudėtingiausių iššūkių metuose ir 2023 metais jis ne kitoks – pusę ralio trasas skalavo gausus lietus, o kitą dalį sportininkams teko naviguoti važiuojant dulkėse. Nepaisant visų sunkumų trasoje, „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai sėkmingai pasiekė finišą ir užsitikrino vietas keturračių įskaitos penketuke.

Mindaugas Skudutis, kirtęs ralio finišo arką su sau būdingu ramumu pasakojo, jog diena buvo labai gera, išskyrus vieną epizodo, po kurio į finišą teko grįžti tempiamam: „Nuotaikos puikios – geras jausmas būti finiše. O jei trumpai apie dieną, tai viskas ėjosi gerai. Pagrindinis varžovas, kuris kėsinosi atimti vietą, startavo minutę po manęs, tad kadangi trasoje buvo dulkių, pavyti manęs jam nepavyko. Po 20-30 kilometrų pasivijau Antaną ir tuomet jau apėmė ramybės jausmas. Važiuojant dviese lengviau – gali vienas kitą pataisyti, mažiau rizikos padaryti klaidų.“

Sportininkas pasakojo, kad viskas ėjosi sklandžiai ir kartu su komandos draugu važiavo likusią trasos dalį, iki kol 73 kilometre, smėlėtame nusileidime, keturračio ratas užkliuvo už didžiulio borto ir teko verstis per priekį.

„CFMOTO Thunder Racing Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„CFMOTO Thunder Racing Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„Mane kaip keleivį išsodino iš motociklo, bet labai minkštai nukritau į smėlį. Keturračiui daugiau apgadinimų nei praėjusį kartą, bet važiavau toliau. Tik po dar kelių kilometrų motociklas užgeso, dingo elektra. Greitai nusprendėme kabinti trosą ir taip įveikėme likusius kilometrus iki finišo“, – sakė M. Skudutis ir pridūrė, kad jeigu ne virtimas, šiandien būtų tobula diena.

Antanas Kanopkinas, pasiekęs finišą, taip pat neslėpė džiaugsmo dar vienu įveiktu raliu. Tiesa, sportininkas paminėjo, jog šiame ralyje nepavyko užlipti ant podiumo: „Esame nukarūnuoti – devynis kartus iš eilės lipti ant podiumo nepavyko, bet esame šalia. Džiaugiuosi dėl Mindaugo, kad jis surinko daug patirties. Taip pat turėjome nemažai avarijų ir reikėjo priimti nemažai techninių sprendimų, o tai augina mūsų kompetencijas.“

Apie šiandienos greičio ruožą sportininkas pasakojo, kad viskas ėjosi kaip per sviestą iki tol, kol M. Skudutis patyrė avariją. Tiesa, tai nesugadino rezultato – net ir grįžę tempdami vienas kitą, „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai užėmė ketvirtą ir penktąją vietas keturračių įskaitoje, kurioje startavo net trys dešimtys sportininkų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų