Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

Pirmieji „Breslau“ ralio kilometrai įveikti – navigacinių iššūkių netrūksta nuo pirmos dienos

2023.06.26 12:13
„CFMOTO Thunder Racing Team“ nuotr. | Komandos nuotr.

„CFMOTO Thunder Racing Team“ nuotr. | Komandos nuotr.

 Sekmadienį Lenkijoje starto liniją kirto gausus būrys „Breslau rallye“ dalyvių – prieš artėjančią ralio „darbo savaitę“ jiems teko įveikti daugiau nei 27 km prologą ir beveik pusantro šimto kilometrų pirmąjį greičio ruožą. „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai pirmosios dienos finišą pasiekė sėkmingai, o keturračiai savo darbą atliko tinkamai ir iššūkius atlaikė.

Antanas Kanopkinas finišavęs pasakojo, kad šis ralis pasitiko taip, kaip įprasta: „Pirma diena buvo tokia, prie kokios čia mes įpratę: tankų išvažinėti keliai, daug dulkių, klaidžios navigacinės užduotys, kurias pavyko išspręsti – taigi, viskas kol kas tikrai gerai. Keturratis taip pat važiavo tinkamai, temperatūros problemų neturėjome. Kaip ir esame sau nusimatę, ieškome geriausių techninių sprendimų, o kol kas atrodo, kad esame teisingame jų paieškos kelyje.“

Pirmą kartą Breslau ralyje startavęs Mindaugas Skudutis finiše taip pat buvo optimistiškai nusiteikęs ir sakė, kad startu yra patenkintas: „Aš sveikas, technika sveika – diena buvo gera. Po prologo atsidūriau pirmame dešimtuke, o tai pakankamai gera situacija, nes tame dešimtuke važiavo geri navigatoriai. Startavus pasivijau tris motociklus, tad taip kartu važiavome kelias dešimtis kilometrų.“

„CFMOTO Thunder Racing Team“ nuotr. | Komandos nuotr.

„CFMOTO Thunder Racing Team“ nuotr. | Komandos nuotr.

Sportininkas paminėjo, kad prasidėjus plačioms ir greitoms trasos atkarpoms, motociklininkai nuo jo nutolo, nes keturračiui pritrūko greičio. Tačiau savo tempą M. Skudučiui išlaikyti pavyko, o taip pat ir susitvarkyti su navigacinėmis užduotimis. Maršrutui įpusėjus abu „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos lenktynininkai susitiko trasoje ir kartu atvyko į degalų užpylimo zoną. Finišą pasiekė taip pat beveik drauge.

Komanda prieš artėjančią lenktynių savaitę nusiteikę azartiškai, bet tuo pačiu išlaiko susikaupimą – prieš ralį kaip pagrindinį tikslą jie sau išsikėlė technikos bandymus bei tobulinimą. Svarbu, sako A. Kanopkinas, kad technika būtų paruošta bet kokiems įmanomiems išbandymams, kurie gali pasitaikyti pasaulio čempionatų etapų metu.

Pirmadienį dalyvių laukia vienas greičio ruožas, po kurio visi pasuks link vieno didžiausių Europoje karinių poligonų. Jau buvę čia sportininkai žino, kad atsipalaiduoti sprendžiant navigacinius galvosūkius čia negalima nė akimirkai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų