0

Notingame nebeliko pirmojo dešimtuko žaidėjų: favoritė krito jau aštuntfinalyje

2023.06.15 12:58
Maria Sakkari | „Stop“ kadras

Notingame (Didžioji Britanija) vykstančiame WTA 250 serijos moterų teniso turnyre „Rothesay Open“ nebeliko pirmojo dešimtuko žaidėjų. Dar pirmajame rate buvo eliminuota brazilė Beatriz Haddad Maia (WTA-10), o antrajame rate krito graikė Maria Sakkari (WTA-8).

Trečiadienį M.Sakkari per 1 valandą 28 minutes 1:6, 4:6 pralaimėjo prancūzei Alizei Cornet (WTA-72). Tai buvo pirma prancūzės pergalė prieš graikę per keturias tarpusavio dvikovas.

Pirmąjį setą M.Sakkari žaidė beviltiškai ir vos negavo „riestainio“, nes šeštajame geime A.Cornet varžovės padavimų metu turėjo 4 „set pointus“. Antrojo seto pradžioje M.Sakkari iš karto pralaimėjo savo padavimų seriją, ketvirtajame geime nepajėgė realizuoti „break pointų“ pirmaudama 40:0, o penktajame geime vėl pralaimėjo savo padavimų seriją (1:4). Šeštajame geime graikė galiausiai realizavo „break pointą“, bet tai leido tik sušvelninti deficitą. Progų išlyginti rezultatą graikė nesusikūrė.

Staigmena buvo užfiksuota ir kitame trečiadienio mače. Kroatė Donna Vekič (WTA-20) per 71 minutę 4:6, 1:6 nusileido Šveicarijos atstovei Viktorijai Golubič (WTA-150).

WTA 250 serijos moterų teniso turnyro Notingame prizų fondą sudaro 259,303 tūkst. JAV dolerių.