0

Puikus A.Mikučio startas mažosiose „Giro d’Italia“ lenktynėse

2023.06.12 12:23
Aivaras Mikutis | „Stop“ kadras

Sekmadienį, birželio 11-ąją, Italijoje prasidėjusių jaunimo (iki 23 m.) daugiadienių dviračių lenktynių „Giro Next Gen“ (UCI U23 II kategorija), kurios dar vadinamos mažosiomis „Giro d’Italia“ lenktynėmis, pirmajame etape Aivaras Mikutis, atstovaujantis Šveicarijos komandai „Tudor Pro CT U23“, iškovojo trečią vietą.

Nugalėjo Europos jaunimo čempionas ir pasaulio jaunimo vicečempionas belgas Alecas Segaertas („Lotto Dstny DT“). Jis 9,4 km distanciją įveikė per 10 min. 45 sek. (vid. greitis – 52,465 km/h). 20-metis Lietuvos asmeninių lenktynių laikui elito čempionas A. Mikutis (vid. greitis – 51,429 km/h) nugalėtojui pralaimėjo 13,18 sek.

Antras buvo Nyderlandų jaunimo vicečempionas Loe van Belle („Jumbo-Visma DT“, +11,95 sek.).

Aštuonių etapų lenktynės, kurias pradėjo 175 dviratininkai iš 35 komandų ir 22 šalių, baigsis birželio 18 d. Trieste.