Vilkyčiuose pildosi Europos autokroso čempionato etapo dalyvių parkas

2023.06.08 16:49
Vilkyčiuose pildosi Europos autokroso čempionato etapo dalyvių parkas | Organizatorių nuotr.

Vilkyčiuose pildosi Europos autokroso čempionato etapo dalyvių parkas | Organizatorių nuotr.

 Ketvirtadienį Šilutės rajone esantį Vilkyčių automobilių sporto kompleksą jau pasiekė pirmieji dalyviai. Greičiausi Europos automobilių kroso lenktynininkai į Lietuvą pajudėjo tiesiai iš Latvijos, kur praėjusį savaitgalį varžėsi antrame Europos čempionato etape. Lietuvoje jų lauks trečiasis etapas, kuris Vilkyčiuose įvyks birželio 10-11 dienomis.

Ketvirtadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse komandoms atvertas dalyvių parkas jau ėmė sparčiai pildytis. Iki popietės jame jau įsikūrė daugiau nei penkiolika komandų. Iš viso šioms varžyboms registruota per 50 lenktynininkų vien Europos čempionato klasėse, o jiems kompaniją palaikyti dar atvyks ir Nacionalinių įskaitų dalyviai.

Visi dalyviai privalėjo iš anksto rezervuoti vietas, kuriose ketina apsistoti, dar didžiuliame dalyvių parke ekipos kol kas išsimėčiusios kas kur. Kas arčiau starto, kas arčiau dušo, o mėgstantys atgaivą vėsiame vandenyje pasirinko poziciją Veiviržo upės pakrantėje.

„Atsakomybė organizuoti Europos automobilių kroso čempionato etapą mums pirmą sykį buvo patikėta dar 2016-ais metais. Kaip matote, per šį laiką mes vis dar esame etapo organizatoriai ir tai reiškia, kad mūsų dedamos pastangos kokybinei kartelei išlaikyti ir nuolat ją kelti duoda vaisių. Tokio aukšto rango automobilių sporto renginių Lietuvoje nėra, todėl tikrai galime didžiuotis, kad šiemet ir vėl į Lietuvą atvyks garsiausios Europos komandos.

Tai ne tik mūsų šalies prestižas autosporto lygmeniu, bet ir didžiulė nauda vietos verslui. Sulaukiame ne tik daugybės dalyvių, bet ir žiūrovų, kurie jau įpratę tradiciškai apsilankyti Vilkyčiuose“, - sakė varžybų organizatorius Kazimieras Gudžiūnas.

Vilkyčiuose pildosi Europos autokroso čempionato etapo dalyvių parkas | Organizatorių nuotr.

Vilkyčiuose pildosi Europos autokroso čempionato etapo dalyvių parkas | Organizatorių nuotr.

Vilkyčių automobilių sporto komplekse lenktynių savaitgaliui jau įsikūrusios komandos ketvirtadienį jokių specialių užduočių neturės. Pirmieji formalumai jų lauks penktadienį, kai vyks administracinė ir techninė komisijos. Pirmieji variklių garsai pasigirs šeštadienį ryte, kaip prasidės treniruotės. Iki tol dalyviai gali ilsėtis, o jų mechanikai turi gražaus laiko dar sykį peržiūrėti techniką.

„Visuomet malonu sugrįžti čia į Vilkyčius. Prieš savaitę lenktyniavome Bauskėje. Ten man nepasisekė – turėjau incidentą ir buvau priverstas pasitraukti iš varžybų ir į finalą nepatekau.

Iš savaitgalio Vilkyčiuose tikiuosi kur kas daugiau. Man ši trasa patinka. Patinka ir visa aplinka, todėl ilgai nedelsdami tiesiai iš Latvijos čia ir atvykome. Be to, Vilkyčiuose visuomet labai geras oras, susirenka daug žiūrovų, o ir visa atmosfera yra šventiška. Laukia tikrai puikus savaitgalis čia“, - kalbėjo olandas Adriaanas Boele, kuris lenktyniauja „SuperBuggy“ kategorijoje ir jau eilę metų į Vilkyčius įsikurti atvyksta vienas pirmųjų.

Daugiau informacijos apie artėjantį FIA Europos automobilių kroso čempionato etapą, dalyvių sąrašą, dienotvarkę, bilietų kainas, numatomas koncertines ir pramogines programas bei kitą informaciją galima rasti organizatorių „Facebook“ puslapyje ir http://www.askvilkyciai.lt.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų