Sporto aistruolių laukia įspūdingas „Čempionų savaitgalis“ – dešimtys transliacijų su ekspertų įžvalgomis

2023.06.07 12:32
Iga Swiatek | Scanpix nuotr.

Iga Swiatek | Scanpix nuotr.

 Šią savaitę sporto gerbėjų laukia įspūdinga šventė – tikras „Čempionų savaitgalis“. Nuo kraują stingdančių automobilių ištvermės Le Mano lenktynių iki „Roland Garros“ „Didžiojo kirčio“ turnyro finalų Paryžiuje ar vaizdingų kalnų dviračių pasaulio taurės varžybų Šveicarijoje. Sporto varžybų transliacijose savo ekspertinėmis įžvalgomis dalinsis septyni daugkartiniai pasaulio čempionai ir kiti sporto meistrai. Lietuvoje renginius bus galima stebėti „Eurosport“ kanalais ir „discovery+“ platformoje.

Nuo Vokietijos iki Šveicarijos, nuo Kanados iki Nyderlandų ir per visą Prancūziją, įtraukiant Paryžių, Kanus ir Le Maną, tiesioginės televizijos transliacijos praturtins sporto aistruolių įspūdžius birželio 10–11 d. Šis savaitgalis pramintas „Čempionų savaitgaliu“, kadangi aukščiausio lygio sporto renginiuose varžysis daugkartiniai sporto čempionai, o jų pasirodymus profesionali komanda tiesiogiai transliuos Lietuvos ir viso pasaulio žiūrovams.

Ekspertų komanda komentuos ir aptars svarbiausius šio savaitgalio įvykius sporte. Legendinis lenktynininkas Tomas Kristensenas prisijungs prie „Eurosport“ komentatorių ir kartu stebės transliacijas iš „Roland Garros“ bei Le Mano varžybų, o sporto žurnalistė Kate Mason dalinsis įspūdžiais iš Vokietijos spidvėjaus „Grand Prix“,

„Per savaitgalį bus parodyta stulbinantis kiekis – net 370 gyvų transliacijų ir įrašų iš 70 pasaulinio lygio sporto renginių, kuriuose varžysis aukščiausios klasės sporto meistrai ir čempionai. Todėl kviečiame sekti programą ir nepraleisti svarbiausių, netgi istorinių įvykių sporto pasaulyje. Vienu metu transliuoti tiek daug įvairių sporto renginių per įvairius kanalus ir platformas, dvidešimčia kalbų milijonams fanų visame pasaulyje yra beprecedentis įvykis ir iššūkis, su kuriuo susitvarkytų nedaugelis. Mūsų komanda pasiruošusi tai padaryti sklandžiai, profesionaliai ir įspūdingai“, – sako sako vyresnysis „Warner Bros. Discovery“, valdančios „Eurosport“ ir „discovery+“ prekės ženklus, viceprezidentas Scott Young.

„Roland Garros“ finalai pasiekė aukščiausią tašką

Vyrų ir moterų vienetų ir dvejetų „Didžiojo kirčio“ finalai Prancūzijos atvirajame teniso čempionate turnyre Paryžiuje pasiekė aukščiausią tašką – šį savaitgalį paaiškės jo laimėtojai. Profesionalų komanda – Barbara Schett, Matsas Wilanderis, Chris Evert ir Johnas McEnroe – padės stebėti geriausių pasaulio tenisininkų ir tenisininkių susitikimus iš „Philippe Chatrier“ kortų.

Le Mano lenktynės

Ikoniškos 24 valandų Le Mano lenktynės bus transliuojamos ištisą dieną ir naktį, kad sporto aistruoliai nepraleistų svarbiausių įvykių trasoje. Šias vienas svarbiausių automobilių ištvermės varžybų padės stebėti devynis kartus jose triumfavęs Tomas Kristensenas, kuris pateiks ekspertines įžvalgas tiesiai iš trasos. Varžybų aistruoliai taip pat galės mėgautis vaizdais iš užkulisių, o transliacijos įspūdį sustiprins vaizdai iš penkiolikos kamerų, įtaisytų dalyvių automobiliuose.

Kalnų dviračių varžybos Šveicarijoje

Vaizdingose kalvotose Alpių kurorto Lenzerheido apylinkėse vyksiančios UCI kalnų dviračių pasaulio taurės varžybos suteiks galimybę gerbėjams pamatyti savo herojus pirmą kartą šių metų sezoną. Visą savaitgalį vyks transliacijos iš varžybų, kurias padės stebėti Kate Mason ir Hayley Edmods. Prie jų prisijungs ir kalnų dviračių profesionalai Cedric Gracia ir Bart Brentjes. Dvidešimties kamerų transliaciją papildys dronai, o valandos trukmės išsamios analizės transliacijos padės sekti ir suprasti svarbiausius varžybų momentus.

Spidvėjaus „Grand Prix“ įspūdžiai Vokietijoje

Vokietijos spidvėjaus „Grand Prix“ varžybos bus transliuojamos šeštadienį iš Teterovo, kur vyks kvalifikaciniai ir pagrindiniai važiavimai. Taip pat sporto aistruolių lauks pusvalandžio trukmės prieš varžybas vyksiančios specialios transliacijos, kurias ves Abi Stephens, o ekspertinėmis įžvalgomis dalinsis keturis kartus šių varžybų pasaulio čempionas Greg Hancock. Profesionalus lenktynininkas Scott Nicholls užtikrins, kad žiūrovai nepraleistų svarbiausių momentų iš trasos. Stebėtojai matys vaizdus iš 16 kamerų (8 transliuos vienu metu), dviejų kamerų iš motociklų, po vieną kamerą iš starto maršalo ir lenktynių direktoriaus, taip pat specialiomis RF ir ISO kameromis. Kiekvienas šių varžybų nugalėtojas bus aprūpintas gyvos transliacijos kameromis, kurios leis pirmuoju asmeniu stebėti vaizdus iš apdovanojimų ceremonijos po kiekvienos rungties.

Įspūdingi varžybų finalai

Vienos svarbiausių sezono plento dviračių varžybų „Criterium du Dauphine“ taip pat finišuoja šį savaitgalį – birželio 11 d. Dviračių sporto gerbėjų šeštadienį ir sekmadienį laukia lenktynių apžvalgų transliacijos. Golfo gerbėjai galės stebėti paskutiniuosius etapus iš Toronte, Kanadoje, vyksiančių PGA turo Kanados atvirųjų rungtynių.

Visus Čempionų savaitgalio renginius bus galima stebėti „Eurosport“ kanalais ir „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją bei „MEGOGO“, taip pat „Eurosport“ kanalais „Telia Play“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS