Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. Vakar 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

DFK „Dainava“ Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos ketvirtokams surengė futbolo pamoką

2023.06.07 12:16
Dovydo Vaikšnoro nuotr. | Organizatorių nuotr.

Dovydo Vaikšnoro nuotr. | Organizatorių nuotr.

 DFK „Dainavos“ futbolo klubas Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos ketvirtokams Alytaus miesto centriniame stadione surengė futbolo pamoką. Pamokoje apsilankė ne tik „Dainavos“ futbolininkai, bet ir klubo talismanas Lūšiukas.

Pamokos metu vaikai atlikdami įvairias estafetes galėjo įsitikinti, kad suvaldyti futbolo kamuolį pagautam azarto ar rungtynių įkarščio kartais ne taip ir lengva. Estafetes kartu su ketvirtokais atliko ir pamokoje apsilankę dainaviečiai. Kiekviena klasė pamokos pradžioje išsirinko po du „Dainavos“ futbolininkus, kurie atstovavo jų komandoms.

Kaip sakė DFK „Dainava“ komandos kapitonas Martynas Vasiliauskas: „Visada smagu pakeisti kasdienę rutiną, ritmą, bet žinoma smagiausia yra matyti vaikų veidus, kaip jie nustemba pamatę savo mėgstamus žaidėjus, kartu su jais atlieka užduotis. Matome, kad mokiniams labai smagu dalyvauti kitokioje, netradicinėje pamokoje. Matome, kaip mokinius pagauna azartas, kaip jie įsitraukia į rungtis. Visiems, tiek futbolininkams, tiek klubui labai malonu ir svarbu organizuoti tokias pamokas, iniciatyvas, kuriose populiariname tiek patį futbolą, tiek apskritai sportą bei kviečiame vaikus aktyviai leisti laisvalaikį.“

Dovydo Vaikšnoro nuotr. | Organizatorių nuotr.

Dovydo Vaikšnoro nuotr. | Organizatorių nuotr.

Tuo tarpu dainaviečių vyriausias treneris Sergejus Kuznecovas džiaugėsi galimybe pabendrauti su mažaisiais „Dainavos“ fanais bei pastebėjo, kad estafetes daug tiksliau stengėsi atlikti jaunosios futbolininkės, o berniukai buvo labiau pagauti sportinio azarto.

Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos ketvirtokų auklėtojos Gražina Zmitrulevičienė, Laima Kuncevičienė ir Zita Belevičienė išskyrė tai, kad vaikams labai buvo smagu, jog pamokos metu su mokiniais kartu užduotis atliko ir „Dainavos“ futbolininkai bei ne vienas iš jų turėjo galimybę individualiai pasirungti su profesionaliu futbolininku.

O jau šį vakarą, birželio 7 dieną, tiek maži, tiek dideli laukiami Alytaus miesto centriniame stadione, kur 19 val. „Dainava“ žais 17 turo rungtynes su lygos lyderiais Panevėžio „Panevėžiu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų