S.Stachovskis ir A.Dolgopolovas rėžė tiesiai šviesiai: „Sabalenka šlykščiau jau negalėjo pasielgti“ (4)

2023.06.06 21:32
Elina Svitolina ir Aryna Sabalenka | Scanpix nuotr.

Elina Svitolina ir Aryna Sabalenka | Scanpix nuotr.

 Antradienį „Roland Garros“ turnyre ukrainietei Elinai Svitolinai (WTA-192) teko žaisti su baltaruse Aryna Sabalenka (WTA-2), kuri praėjusią savaitę spaudos konferencijoje atsisakė viešai pasmerkti karą Ukrainoje.

Pasibaigus mačui, A.Sabalenka, panašu, pamiršo tai, kas vyksta beveik pusantrų metų, nuėjo prie tinklo ir laukė, kol E.Svitolina ateis paspausti jai ranką. Ukrainietė, savo ruožtu, tik epizodiškai pažvelgė į varžovę ir neišsižadėjo savo principų – paspaudė ranką bokštelio teisėjui ir nuėjo krautis daiktų. „Roland Garros“ fanai E.Svitoliną iš korto išlydėjo švilpimu.

Ukrainietė po mačo stebėjosi baltarusės elgesiu ir pažymėjo, kad ji, taip laukdama prie tinklo, tik eskalavo situaciją ir išprovokavo sirgalių švilpimą.

A.Sabalenkai dėl tokio elgesio kritikos negailėjo buvusi 13-oji pasaulio raketė ukrainietis Aleksandras Dolgopolovas: „O, taip. Šlykščiau ji jau negalėjo pasielgti. Kol rusai, padedami savo draugelio mini-diktatoriaus, sprogdina užtvanką, spaudos konferencijose „nesaugiai besijaučianti“ ir komentarų dalinti nenorinti „dramų karalienė“ tyčia atsistoja prie tinklo ir šaiposi iš visko, ką dabar išgyvena ukrainiečiai. Tai buvo apgailėtina“.

Nieko gero apie A.Sabalenką nepasakė ir buvusi 31-oji pasaulio raketė ukrainietis Sergijus Stachovskis, prisiminęs baltarusės pareiškimus, jog ši spaudos konferencijoje pasijautė „nesaugiai“, atsakinėdama į klausimus apie politiką.

„Šimtai tūkstančių vaikų dabar nesijaučia saugiai dėl Baltarusijos, tūkstančiai neteko gyvybių, todėl kai tu sakai, kad nesijauti „saugi“ spaudos konferencijai skirtame kambaryje, tuomet tiesiog esi apgailėtina melagė, kokia visada ir buvai“, - rėžė S.Stachovskis.

Sergijaus Stachovskio žinutė | Instagram.com nuotr

Sergijaus Stachovskio žinutė | Instagram.com nuotr

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų