V.Gedvilas: „Rinktinėje atsisakę žaisti krepšininkai nėra tie, kurie nulemtų mūsų rezultatą“ (2)

2023.06.06 09:25
Vydas Gedvilas | BNS nuotr.

Vydas Gedvilas | BNS nuotr.

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas ramiai reagavo į žinią dėl šalies rinktinėje pasaulio čempionate atsisakiusių žaisti krepšininkų.

LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ žurnalistui Edvardui Kubiliui jis sakė, kad tai nėra galutinę vietą nulemsiantys žaidėjai.

„Aš manau, kad tie žaidėjai, kurie jau labai aiškiai pasakė, kad nedalyvaus rinktinėje, nėra tas atvejis, kad jie nulemtų mūsų rinktinės rezultatą. Yra daug Lietuvoje žaidėjų, kurie veržiasi į rinktinę, ir manau, kad tas noras žaisti rinktinėje su didele motyvacija ir noru atstovauti Lietuvai nulems rungtynių ir galbūt visų varžybų rezultatą.

Nenoriu kvestionuoti tų žmonių, kurie atsisakė žaisti. Priežastys kai kurių yra labai aiškios, kai kurių neaiškios. Bet galbūt jie, pailsėję šią vasarą, (...) jei turės galimybę ir leis meistriškumas, toliau atstovaus Lietuvos rinktinei. Tai nėra paskutinis čempionatas, nėra paskutinės rungtynės“, – LRT RADIJUI tvirtina V. Gedvilas.

Jau aišku, kad Lietuvai nepadės Edgaras Ulanovas, Marius Grigonis ir Lukas Lekavičius.

Tačiau jis labiausiai baiminasi, kad pirmenybes gali praleisti Domantas Sabonis.

„Labiausiai bijočiau dėl Sabonio, kuris labai reikalingas rinktinei. Jeigu tikrai bus ta trauma, pirštą reikės operuoti ir [bus] dar kažkokios papildomos priežastys, tai galbūt rinktinė šiek tiek ir nukentės“, – sako LRT RADIJO pašnekovas. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų