Mergaitei kamuoliuku į galvą pataikiusi M.Kato kartu su porininke diskvalifikuotos „Roland Garros“ turnyre (1)

2023.06.04 20:09
Incidentas | „Stop“ kadras

Incidentas | „Stop“ kadras

 Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyre įvyko nemalonus incidentas, pasibaigęs diskvalifikacija.

Moterų dvejetų varžybų aštuntfinalyje japonė Miyu Kato ir Aldila Sutjiadi iš Indonezijos žaidė prieš čekę Marie Bouzkovą ir ispanę Sarą Sorribes Tormo. Pirmąjį setą M.Kato ir A.Sutjiadi pralaimėjo 6:7 (1:7). Antrajame sete jos pirmavo 3:1, tačiau netrukus sulaukė diskvalifikacijos.

Vaizdo įraše matyti, jog M.Kato po vieno iš taškų norėjo pamušti kamuoliuką į kitą aikštės pusę. Deja, japonė pataikė vienai iš kamuoliukus padavinėjusių mergaičių į galvą. Mergaitė nesulaikė ašarų, o M.Kato nuėjo ją paguosti.

Bokštelio teisėjas Alexandre‘as Juge‘as iš pradžių tik įspėjo tenisininkes, bet tada su juo pasikalbėti atėjo vyriausiasis teisėjas Remy Azemaras. Netrukus buvo pranešta, kad vietoj įspėjimo tenisininkėms nuspręsta skirti diskvalifikacija.

Sirgaliai tokį sprendimą sutiko švilpimu, o M.Kato apsiverkė. Toks sprendimas per griežtas pasirodė ir teniso žurnalistui Benui Rothenbergui.

„Žiaurus sprendimas. Tai tebuvo paprastas smūgis kamuoliukus padavinėjančiai merginai be jokio pykčio. Tiesiog mergaitės rankos tuo metu buvo užimtos ir ji per vėlai sureagavo į atskriejantį kamuoliuką. Tikiuosi, kad Kato ir Sutjiadi pateiks protestą ir bent jau nepraras viso savo uždarbio, kas įprastai nutinka po diskvalifikacijų“, - svarstė B.Rothenbergas.

Šią situaciją komentavusi M.Bouzkova pažymėjo, kad anksčiau per karjerą ji su panašiais atvejais nebuvo susidūrusi, todėl ir pati kurį laiką buvo sukrėsta.

„Mes iš pradžių irgi buvome kiek sukrėstos ir nežinojome, kas bus. Manau, kad tokiais atvejais tiesiog reikia elgtis pagal taisykles“, - sakė čekė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų