M.Kostiuk: „Aš ir po karo tikriausiai nespausiu rankų rusėms ir baltarusėms“

2023.06.02 15:56
Marta Kostiuk | „Stop“ kadras

Marta Kostiuk | „Stop“ kadras

 Po susitikimo su Aryna Sabalenka nušvilpta ukrainietė Marta Kostiuk pažymėjo nesitikėjusi, kad šis įvykis sulauks tiek daug žiniasklaidos dėmesio.

„Aš to nesitikėjau ir nemaniau, kad tai sulauks tiek daug atgarsių pasaulinėje žiniasklaidoje. Praėjus kelioms valandoms po mačo pasirodė vis daugiau straipsnių šia tema. Man švilpė ne visi ten susirinkę sirgaliai, todėl nemaniau, kad tai sulauks tiek daug dėmesio. Tuo labiau, kad mačo metu tikrai jaučiau, kad esu palaikoma labiau nei varžovė. Sakyčiau, kad 30-40 proc. sirgalių man švilpė“, - sakė M.Kostiuk.

Ukrainietės teigimu, bent 60-70 proc. tribūnose buvusių fanų ją palaikė: „Tiesiog dalis ten buvusių sirgalių nusprendė, kad karas jau baigėsi ir kad aš turėčiau pakeisti savo elgesį, nors aš, tikriausiai, ir po karo nespausiu rankų rusėms bei baltarusėms“.

Kita Ukrainos tenisininkė – Elina Svitolina – kalbėjo apie tai, kaip karas pakeitė jos kasdienybę.

„Dažnai kalbuosi su draugais, Ukrainoje esančiais šeimos nariai. Jų pasakojimai kartais kelia šiurpą, tačiau susidaro įspūdis, kad jie jau priprato prie karo realybės. Jie vis kalba apie bemieges naktis, apie bėgimą į slėptuves, apie visus žiaurumus... Tai yra jų kasdienybė. Tai siaubinga. Pastarieji mėnesiai ukrainiečiams labai sudėtingi – tenka ištverti daugybę raketų atakų.

Žinoma, kad matydama, kas dedasi Ukrainoje, jaučiu pyktį, nusivylimą, skausmą... Seku visas naujienas apie skelbiamą oro pavojų, apie numuštų raketų ar dronų skaičių ir t.t... Jau pusantrų metų kiekvieną dieną tas pačias neigiamas emocijas išgyvena kiekvienas ukrainietis. Nuo to pabėgti neįmanoma“, - teigė E.Svitolina.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų