Po pirmojo karjeros pralaimėjimo R.Garcia buvo apleistas savo komandos: „Labiau rūpėjau G.Daviso žmonėms“

2023.06.02 10:46
Ryanas Garcia | Organizatorių nuotr.

Ryanas Garcia | Organizatorių nuotr.

  Balandžio mėnesį Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje vykusiame bokso vakare Gervonta „Tankas“ Davisas (29-0, 27 nokautai) septintame raunde smūgiu į kūną privertė Ryaną Garcią (23-1, 19 nokautų) patirti pirmą karjeros pralaimėjimą.

Praėjus keletui dienų po kovos R.Garcia socialiniuose tinkluose paskelbė šokiruojančią naujieną – treniruočių stovykloje turėjo skundiką.

G.Davisas viešai yra pareiškęs, kad žinojo, jog R.Garcia turi tam tikrą kūno sužalojimą ir galimai tuo pasinaudojo smūgiuodamas į kūną.

Šis pralaimėjimas R.Garcia leido geriau įvertinti savo aplinką. Kalbėdamas su „youtuberiu“ Bradley Martynu, boksininkas prisipažino, kad po pralaimėjimo jo komanda jį visiškai apleido ir net nedalyvavo spaudos konferencijoje po kovos.

Verta paminėti, kad R.Garcia po pralaimėjimo pakeitė trenerį, kai balandžio pabaigoje jis paliko Joe Goosseną ir perėjo pas Hjustone dirbantį Derricką Jamesą.

„Jeigu būtų buvusi pergalė, nebūčiau to pamatęs. Pralaimėjau ir mačiau, kaip visi mane paliko“, – sakė R.Garcia. „Pamačiau, kas iš tikrųjų buvo šalia manęs. Po kovos niekas iš komandos nebuvo prie manęs, jie tiesiog neatvyko į spaudos konferenciją ir ėjo nieko neveikti. Suprantate, ką turiu omenyje? Tai yra labai blogai.

Buvau piktas, kažkas mane išdavė stovykloje. Jie po kovos nesistengė manimi rūpintis. Likau vienas, tai buvo blogiausia. G.Daviso komanda manimi rūpinosi labiau nei mano paties komanda“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų