J.Mourinho į tribūnas išmetė antrosios vietos medalį ir įžeidinėjo teisėją VIDEO (1)

2023.06.01 08:30
Jose Mourinho | „Stop“ kadras

Jose Mourinho | „Stop“ kadras

 Trečiadienį „Sevilla“ UEFA Europos lygos finale po vienuolikos metrų baudinių serijos 2:1 įveikė „AS Roma“ futbolininkus ir septintą kartą triumfavo šiame turnyre.

Po šių rungtynių „AS Roma“ strategas Jose Mourinho dar labiau suabejojo savo, kaip komandos stratego, ateitimi bei sakė, kad yra „per daug pavargęs“ tai daryti.

Toks pralaimėjimas buvo nauja patirtis 60-mečiui J.Mourinho, kuris buvo laimėjęs visus penkis ankstesnius didžiuosius Europos finalus, įskaitant praėjusių metų pirmąjį UEFA Konferencijų lygos finalą.

J.Mourinho nusivylimas buvo matomas ir iš to, jog šis savo antrosios vietos medalį išmetė į tribūnas.

„Esu per daug pavargęs, kad galėčiau dirbti trenerio, klubo atstovo, darbą ir kiekvieną kartą tai kartoti“, – po pralaimėjimo sakė J.Mourinho.

J.Mourinho žurnalistams sakė, kad klausimai apie jo ateitį „šiuo metu nėra svarbūs“ ir pridūrė, kad sezono pabaigoje tikisi išvykti atostogų.

„Jautėme spaudimą prieš komandą, kuri turi daugiau talento už mus. Pralaimėjome rungtynes, bet tai padarėme oriai. Niekada nesu grįžęs namo išdidesnis nei šiandien, net ir tada, kai laimėjome. Mes taip sunkiai dirbome dėl baudinių, bet neįmušėme dviejų. Visgi visi esame kartu.

Sveikinu „Sevilla“, bet taip pat sveikinu ir savo žaidėjus. Vyrukai turi ramiai grįžti namo su pasididžiavimu, kad padarė tai, ką padarė“, – sakė J.Mourinho.

Treneris taip pat buvo nusivylęs teisėjavimu finale ir manė, kad keli sprendimai buvo nepalankūs jo žaidėjams. Finalo teisėjas Anthony Tayloras išdalino net 14 geltonų kortelių, įskaitant vieną ir pačiam J.Mourinho.

Automobilių stovėjimo aikštelėje užfiksuota, kaip J.Mourinho pyko ant A.Tayloro ir liepė jam „užsiknisti“ bei pavadino jį „suknistai gėdingu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų