Tinklininkės M.Paulikienė ir A.Raupelytė liko per žingsnį nuo prestižinio turnyro Ostravoje pagrindinių varžybų

2023.05.31 18:29
Ainė Raupelytė | FIVB nuotr.

Ainė Raupelytė | FIVB nuotr.

 Ostravoje (Čekija) prasidėjo prestižinis „Beach Pro Tour Elite“ serijos paplūdimio tinklinio turnyras. Pirmą kartą tokio lygio turnyre savo jėgas išbandė lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė.

Lietuvos sportininkės pirmajame kvalifikacijos rate pademonstravo kovingumą ir 2-1 (12:21, 21:19, 15:13) įveikė trečią reitingą atrankoje turėjusias braziles Tainą Silvą ir Victorią Lopes Pereirą.

Brazilės gana užtikrintai laimėjo pirmą setą, bet lietuvės antrajame parodė charakterį ir žaidimas tapo lygus. Seto pabaigoje M. Paulikienė su A. Raupelyte įgijo keleto taškų persvarą ir jos užteko pergalingai užbaigti setą. Trečiasis setas vyko taškas į tašką, o lemiamu momentu du taškus iš eilės pelnė Lietuvos sportininkės.

Ainė Raupelytė | FIVB nuotr.

Ainė Raupelytė | FIVB nuotr.

Deja, bet antrajame kvalifikacijos rate Lietuvos paplūdimio tinklininkės 0-2 (20:22, 10:21) pralaimėjo amerikietėms Teresei Cannon ir Sarah Sponcil.

Pirmasis setas klostėsi itin atkakliai, bet jo pabaigoje sėkmė šypsojosi amerikietėms. Antrojo seto pradžia lietuvėms susiklostė labai nesėkmingai ir M. Paulikienė su A. Raupelyte atsiliko 1:7. Vėliau susigrąžinti iniciatyvos nebepavyko ir JAV tinklininkės šventė pergalę.

S. Sponcil yra Tokijo olimpinių žaidynių dalyvė.

Bendrą turnyro Ostravoje prizų fondą sudaro 300 tūkst. JAV dolerių.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS