Pasirodė pirmoji „TUF 31“ serija: M.Chandlerio auklėtinis pasiekė vieną greičiausių nokautų istorijoje

2023.05.31 08:29
„TUF 31“ | „Stop“ kadras

„TUF 31“ | „Stop“ kadras

 Itin lauktas „The Ultimate Fighter 31“ šou pradedamas rodyti! UFC žvaigždžių Michaelo Chandlerio ir Conoro McGregoro vadovaujami kovotojai stos vienas prieš kitą bei bandys užsidirbti kontraktą su stipriausia pasaulyje MMA organizacija UFC.

Realybės šou sezonas vyks nuo gegužės 30 iki rugpjūčio 15 dienos, o jam pasibaigus į narvą vienas prieš kitą turėtų žengti ir patys C.McGregoras prieš M.Chandlerį.

Pirmajame epizode parodoma, kaip C.McGregoras ir M.Chandleris „Apex“ patalpose susitiko akis į akį ir apsikeitė keletu žodžių. Abu paspaudė vienas kitam ranką, M.Chandleris pagyrė varžovą už tai, kad šis priėmė kovą, nes tai bus „sunkiausia kova, į kurią galima sugrįžti“.

C.McGregoras įspėjo: „būk atsargus su savo norais“ ir paprašo M.Chandlerio prognozės. Pastarasis kovotojas prognozuoja nokautą antrajame raunde, o C.McGregoras liepia jam toliau svajoti ir sako, kad kova įvyks svorio kategorijoje iki 185 svarų.

„Tu darysi tai, kas tau pasakyta“, – sakė C.McGregoras. „Tai yra mano žaidimas. Tai yra mano žaidimas amžiams“.

Skirtingai nuo ankstesnių sezonų, lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61 kg) ir lengvo svorio kategorijos (iki 155 svarų arba 70 kg) kovotojai suskirstyti į dvi grupes kiekviename divizione: veteranai ir perspektyvūs kovotojai. Treneriai rinkosi ne atskirus kovotojus, o jų grupes – po keturis.

Pirmasis pasirinkimas buvo nustatytas metant monetą ir jį laimėjo C.McGregoras. Jis pasirinko perspektyvuosius lengvasvorius, tuo tarpu M.Chandleriui automatiškai atiteko lengvo svorio veteranai.

Tuomet jau M.Chandleris rinkosi komandą ir pasirinko svorio kategorijos iki 135 svarų veteranus, o C.McGregorui atiteko šios svorio kategorijos perspektyvūs kovotojai.

Taip pat atskleista, kad C.McGregorui treniruoti savo auklėtinius padės Cianas Cowley ir Owenas Roddy, o M.Chandleriui – Ryanas Baderis, Robertas Drysdale‘as ir Jasonas Stroutas.

Treneriai išreitingavo savo kovotojus, o pagal reitingus įvyko ir pirmoji dvikova.

Pirmoji parodyta kova truko vos 8 sekundes: M.Chandlerio kovotojas Rooseveltas Robertsas (12-3) labai greitai nokautavo Nate‘ą Jennermaną ir paliko C.McGregorą nusivylusį.

Dana White‘as tai pavadino „vienu greičiausiu nokautu TUF istorijoje“.

C.McGregoro komanda:

• Lengvas svoris: Lee Hammondas (1), Nate’as Jennermanas (2), Aaronas McKenzie (3), Landonas Quinonesas (4)

• Lengviausias svoris: Mando Gutierrezas (1), Trevoras Wellsas (2), Carlosas Vera (3), Rico DiSciullo (4)

M.Chandlerio komanda:

• Lightweights: Jasonas Knightas (1), Austinas Hubbardas (2), Rooseveltas Robertsas (3), Kurtas Holobaughas (4)

• Bantamweights: Hunteris Azure’as (1), Bradas Katona (2), Timuras Valijevas (3), Cody Gibsonas (4)

Kitos savaitės epizode C.McGregoro komandos narys Trevoras Wellsas kovos prieš M.Chandlerio komandos narį Timurą Valijevą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų